Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2018, 20:24
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:59
Oto co przez msg wysłała mi dziewczyna z mojej klasy
Ona: Proszeee😇
Odpowiedz na te dziesięć pytań i wyślij to do 40 osób:
1. Lubisz mnie?
2.Ile się znamy?
3.Jak chciałbyś/łabyś się ze mną witać:
a) buziak
b) tulas
c)”hejka”
4.Jestem według ciebie ładna jeśli tak to na ile % ?
5.Jak/Gdzie się poznaliśmy?
6.Podoba ci się ktoś
7.Kim dla ciebie jestem?
8.Ufasz mi?
9.Wyslesz to do 40 osób?
10.Odpowiadałeś szczerze?
Ja: 1. Nie lol
2. Za długo
3. D) w ogóle niechciałbym
4. Dam minus 100% bo więcej nie można
5. W mcdonald jak opi***alałaś 10 bigmaka na twoja 5 dzisiaj śniadanie o szóstej rano
6. Wszyscy poza tobą
7. Nikim
8. A strusie umią latać?
9. Nie lol coś cię chyba boli dziewczynko
10. Tak, całym sercem!
Pozdro
Ona: 👍
Dziwny jezdeś
I tak, napisała jezdeś zamiast jesteś
Odpisz
8 czerwca 2018, 22:59
Wiecie co
Odpisz
8 czerwca 2018, 22:59
@Mrpoker: co
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:00
@Mrpoker: nie
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:01
jestem zajebisty
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:01
@ewelkapl: jestem zajebisty
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:02
@Mrpoker: ty nie, moze ja , ale jestem skromny wiec sie tym nie chwale, ale mam czym, a ty lepiej stąd idz
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:03
@PimpekLord: o co ci chodzi niby chwalić się raz nie można pipus
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:19
@Mrpoker: nie pogrywaj tak ze mną chłopcze
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:21
@PimpekLord: czy ty się i r y t u j e s z
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2018, 23:21
@Mrpoker: nie, jestem bardzo s p o k o j n y
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:22
@PimpekLord: to fajnie
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:23
@Mrpoker: ok, zostaniemy kolegami?
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:27
@PimpekLord: jak chcesz
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:28
@Mrpoker: spoko, musisz zlozyc deklaracje ze jestes moim kolegą (czyt. napisac mi wierszyk)
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:31
@PimpekLord: ZIEMIA SIEMA KOLEGO
TY MASZ WIELKIE EGO???
JA WCALE W TO NIE WIERZĘ
I NAWET JESLI
TO SIE I TAK UCIESZE
Odpisz
9 czerwca 2018, 07:49
@Mrpoker: ciekawa konwersacja
Odpisz
10 czerwca 2018, 18:18
@Mrpoker: Top 10 anime crossovers.
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:01
japie**ole, miliony lat ewolucji a czlowiek nadal ma zje**ną cewke moczową, ze sie szczac nie da do celu
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:17
@PimpekLord: co?
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:18
@PimpekLord: A jakie widzisz praktyczne zastosowanie szczania do celu ?
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:20
na drodze ewolucji praktycznie zadne, no ale po co robic cos co strzela wwszystkie strony? Do zaznaczenia terenu??
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:20
możesz oszczać płot lub śnieg
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:23
@PimpekLord: Ale przecież ty masz beniza, więc w czym problem ?
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2018, 23:24
obszczywam kafelki i sie wku*wiam
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:26
@PimpekLord: Też mi się zdarza nie kontrolować strumienia, ale pomyśl jak źle mają samice
Odpisz
8 czerwca 2018, 23:27
no, w sumie mają gorzej
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2018, 23:15
Kiedy
prowadzisz kłótnię w internecie i masz miażdżąca argumenty ale druga osoba nawet nie da ci nic napisać bo "kończę kłótnię bo dyskutuje że debilem" XD
Odpisz
8 czerwca 2018, 22:55
AAAAA ALE TY SPRYTNY CHŁOPAK JESTEŚ JEDNAAK
Odpisz
8 czerwca 2018, 22:54
uciekasz przed bolesną prawdą
Odpisz