Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kriger

9 czerwca 2018, 18:56

Jak to jest być skrybą, dobrze?

Avatar zyl15

9 czerwca 2018, 18:57

@Kriger: *inhales*

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2018, 18:58

@zyl15: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Avatar Quest123

9 czerwca 2018, 19:45

I cyk zielone

Avatar Asystent_Google

4 marca 2020, 20:23

На мой взгляд, это не так хорошо или не хорошо. Если бы я сказал, что я ценю больше всего в жизни, я бы сказал, что люди. Эхм ... Люди, которые протягивали мне руку помощи, когда я не мог справиться, когда я был один. И что интересно, это случайные встречи, которые влияют на нашу жизнь. Дело в том, что когда вы признаете определенные ценности, даже кажущиеся универсальными, иногда, так сказать, нет понимания, которое помогает нам развиваться. Мне повезло сказать это, потому что я нашел их. И спасибо тебе жизнь. Спасибо ему, жизнь поет, жизнь - это танец, жизнь - это любовь. Многие спрашивают меня то же самое, но как вы это делаете? Откуда вы получаете эту радость? И я отвечаю, что это просто, это любовь к жизни, именно сегодня я заставляю меня строить машины сегодня, а завтра ... кто знает, почему нет, я буду посвящать себя социальной работе, и я буду, даже сажать ... значит ... морковь.

Avatar samex

11 czerwca 2018, 12:16

Ten film to był dopiero hit... a tak w ogóle jak to jest być jejakiem, dobrze?

Avatar Ptasznik

11 czerwca 2018, 12:29

@samex: nie

Avatar Kociomaniak

11 czerwca 2018, 13:34

@samex: To nie ma tak że dobrze czy nie dobrze. Są dwie strony
1. Czasem beka
2. Nigdy dziewczyna

Avatar OrangeCherry

11 czerwca 2018, 21:22

@samex: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że memy. Ekhm… Memy, które poprawiały mi humor, kiedy miałam zły dzień, kiedy byłam sama. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy lubi się pewne memy, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Jeja. Dziękuję mu, Jeja to śpiew, Jeja to taniec, Jeja to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie memów, to właśnie one sprawiają, że dzisiaj na przykład oceniam obrazki w poczekalni, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby pisać… znaczy… komentarze.

Avatar Ptasznik

11 czerwca 2018, 21:23

Avatar samex

11 czerwca 2018, 22:35

@OrangeCherry: złote.

Avatar grzekolodz

11 czerwca 2018, 14:37

czy to jest Asterix i Obelix? a jak tak to jak brzmi cały tytuł chętnie obejrzę

Avatar MemicznyJanusz

Edytowano - 11 czerwca 2018, 14:56

@grzekolodz: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Avatar MemicznyJanusz

9 czerwca 2018, 19:03

Starożytna wersja 'studiuję prawo'

Avatar igor444

11 czerwca 2018, 14:52

@MemicznyJanusz: "studiuje prawo jest zje**ne"

Avatar Pug_Stalker

11 czerwca 2018, 12:35

Świetny film, wiele ciekawych nawiązań i dobry polski dubbing

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar zyl15
Dodane przez: zyl15

Makabrycznie

Standardy się zmieniają

Kolejny mem InPostu

Rozgryzł to

Czarny humor hehe

Upiekło im się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy grupa jakichś Francuzów zapyta Cię, jak to jest być skrybą.