Trzeba ukarać ich wszystkich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2018, 16:23
tru
Odpisz
16 czerwca 2018, 19:43
aaaaaa pan nauczyciel niesprawiedliwy zadania od przyrody takie trudne i wgl obudźcie sie owce
Odpisz
13 czerwca 2018, 09:13
Jakie to prawdziwe
Odpisz
9 czerwca 2018, 22:07
u nas pani na matmie miala robić przez dwie osoby kartkówkę ale ktoś powiedział, że czemu cała klasa ma cierpieć i w efekcie tylko to dwie osoby pisały. pierwszy raz takie coś widziałam
Odpisz
9 czerwca 2018, 22:29
@Windows_10: U nas było tak, że kiedyś Pani nam się zapytała czy nie lubimy odpowiedzialności zbiorowej wszyscy powiedzieli, że tak potem i tak ta sama Pani dała karę wszystkim przez jedną osobę.
Odpisz
9 czerwca 2018, 22:56
@ToFFeXPL: To może dlatego się was o to zapytała. By dać tą karę zbiorową
Odpisz
9 czerwca 2018, 22:57
@Malki25337: Ona to powiedziała takim współczującym tonem.
Odpisz
9 czerwca 2018, 23:00
@ToFFeXPL: no cóż, trzeba zachować pozory
Odpisz
11 czerwca 2018, 19:40
@Windows_10: Daj trochę szczęścia :)
Odpisz
11 czerwca 2018, 19:39
Tak.
Odpisz
9 czerwca 2018, 22:38
Ja też byłem niegrzecznym chłopcem i czekam na karę...
Odpisz
11 czerwca 2018, 18:35
@cotthlette: CATTHLETTE TY KU*WO JE**NA
Odpisz
11 czerwca 2018, 19:38
@marek20004: Mów mi więcej, zniewól mnie
Odpisz
11 czerwca 2018, 18:45
Szkoda że z rodzeństwem często to też działa na tej zasadzie.
Odpisz
11 czerwca 2018, 17:06
Oh, podziękujcie panu X. Dziś kartkówka pod koniec lekcji. A, i jeszcze jutro kartkoweczka!
Odpisz
9 czerwca 2018, 23:12
Jak ja nienawidzę odpowiedzialności zbiorowej, jedna/dwie/trzy osoby coś robią/hałasują trochę? Taki ch*j, ukarzmy całą klasę, niech mają, a za niewinność
Odpisz
10 czerwca 2018, 09:33
@Pandzianikki: Bo z tym jest tak:
Nauczyciele najchętniej by niegrzeczne dzieci bili, biczowali, torturowali psychicznie i fizycznie, gw**cili analnie różnymi przedmiotami i tak dalej.
Ale przepisy im tego zabraniają.
Więc starają się zachęcić grzeczne dzieci, żeby ich wyręczyły w wymierzaniu niegrzecznym takich kar.
Odpisz
10 czerwca 2018, 12:11
@Mijak: Zwykle ci co odpi***alaja to patusy i nic im niezrobisz.
Odpisz
10 czerwca 2018, 12:35
@Mijak: Nawet jeżeli byś im coś zrobił, to nauczyciel cię ukarze, także tej walki nie wygrasz.
Odpisz