Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2018, 11:56
Jestem novy dacie mi jakiess porady dotyczace wybicia sie na jeja¿? 😀
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:14
@Patriotyzm_zyciem: nie pisać takich komentarzy
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:20
@PeeHa: BO?!!
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:22
@Patriotyzm_zyciem: dawaj jeden na jeden i powiec. mi to face to feca
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:23
@Patriotyzm_zyciem: face***** xd
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:32
@Patriotyzm_zyciem: już na pierwszy rzut oka widzę że możesz być gimbusowym trollem
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:33
@Polalak: Nie ma gimbusów już
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:35
@Patriotyzm_zyciem: *gimnazjum
Gimbus to stan umysłu
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:43
@Polalak: aha
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:58
@Patriotyzm_zyciem: wrzucenie filmiku z twojego samobójstwa może dać ci dużo sławy i innych nic nie wartych pierdółek
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:59
@Yoda_MLG: masz bana
Odpisz
15 czerwca 2018, 13:03
@Patriotyzm_zyciem: jeśli beksa chce tu przetrwać to nie biegniesz do Bożydara z płaczem za każdym razem gdy coś do ciebie napisze. W innym wypadku
Odpisz
15 czerwca 2018, 13:31
@Patriotyzm_zyciem: czy ja cię obraziłem? odpowiedziałem na twoje pytanie w dodatku nie naruszajac twojej godności publicznej
Odpisz
15 czerwca 2018, 14:59
@Yoda_MLG:
Odpisz
15 czerwca 2018, 15:40
@Patriotyzm_zyciem: czemu jesteś taki głupi
Odpisz
15 czerwca 2018, 16:23
@BetonowyMur: Głupie to są osoby, które próbują się uwziąć na jakieś dziecko, jakby nie miały nic innego do roboty. Pewnie w jego wieku nie byliście wcale lepsi. Nara stuleje!
Odpisz
15 czerwca 2018, 16:26
@Patriotyzm_zyciem: i kto to mówi
Ale jak chcesz to usuń konto. Jak najszybciej
Odpisz
15 czerwca 2018, 17:40
@Patriotyzm_zyciem: mam jedną rade, nie pisz że jesteś nowy bo cię zminusują
Odpisz
16 czerwca 2018, 18:22
@Polalak: i teraz czy był to beznadziejny troll czy okaz beznadziejnej przyszłości ludzkości
Odpisz
16 czerwca 2018, 18:30
@PeeHa: anime ssie
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2018, 20:38
@Patriotyzm_zyciem: a co ma Candy Crush Saga do Quake
Odpisz
17 czerwca 2018, 01:23
@Patriotyzm_zyciem: to dlatego tak mi dobrze jak je oglądam, hm
Odpisz
15 czerwca 2018, 11:30
Nie popieram oczywiście wyjścia z Unii, bo bez niej Polska byłaby łatwym celem dla Rosji, tak jak Ukraina. Jednak jak patrzę czasami jakie mają pomysły, to trochę zazdroszczę Wielkiej Brytanii...
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:27
@ProfesorKalas: Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o NATO??
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2018, 14:55
@Abishai: Jakoś NATO niezbyt zareagowało na Krym na przykład...
Dobrze, dobrze, wiem Ukraina nie jest w NATO...
Tylko, że wierzenie temu w 100% jest mydleniem sobie oczu. Nie mówię, że może nam nie pomogą.
Problemem tych organizacji jak UE i NATO są ich własne prawa, które uniemożliwiają im dokonanie sensownych działań w danej sytuacji...
Poza tym były już nie wiadomo jakie organizacje mające utrzymać pokój, bla bla bla, a z historii widać jak się kończyło. To, że jest taka organizacja nie zapewnia nam 100% bezpieczeństwa.
Odpisz
15 czerwca 2018, 15:05
@ProfesorKalas: Dlaczego sojusz miałby agresywnie reagować, kiedy zostaje zaatakowany ktoś spoza sojuszu??
Mówienie, że NATO nie działa, bo Krym to jak mówienie, że kuchenka ci nie grzeje mięsa, bo jest w domu sąsiada.
UE nie ma wspólnego z NATO nic opròcz tego, że wiele państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego wchodzi w skład tego pierwszego, ale to pierwsze jest organizacją kontynentalną, a druga światową
Odpisz
15 czerwca 2018, 15:20
@Abishai: Dobra no poprawiłem się, że wiem że Ukraina nie jest w NATO. To racja, nie mają powodów by reagować.
Natomiast wierzenie, że jakakolwiek organizacja na 100% nam zapewni bezpieczeństwo jest okłamywnaiem samego siebie. Nie mam na myśli, że na pewno będą mieli nas gdzieś, ale nie zrobią więcej niż im się nie będzie opłacało, co w niektórych sytuacjach oznacza brak Polski na mapie.
A mówiąc że Polska ma bezpieczeństwo należąc do UE, miałem na myśli, że w im większej ilości różnych organizacji państw będziemy, tym ten procent zapewnienia bezpieczeństwa wzrasta.
Odpisz
15 czerwca 2018, 11:11
To jest chyba najgłupszy pomysł UE o jakim słyszałam...
Odpisz
15 czerwca 2018, 10:22
ej lol z czymś takim trzeba walczyć
Odpisz
13 czerwca 2018, 22:48
Zajebiście, tylko Drake ma strasznie krzywy ryj na drugim obrazku.
Odpisz
15 czerwca 2018, 08:42
Ale wygląda pociesznie :)
Odpisz
14 czerwca 2018, 23:41
Wyjdźmy z Unii. Tak o. W sensie - nie budujmy granic, nie pobieramy cła itp. ale nie przyjmujemy ich ustaw u siebie
Odpisz
15 czerwca 2018, 08:03
@SynMarsa: czyli odzyskajmy niepodległość
Odpisz
15 czerwca 2018, 08:32
@SynMarsa: Za próbę opuszczenia Republiki Galaktycznej, Jedi już jadą po ciebie.
Odpisz
15 czerwca 2018, 10:02
@SynMarsa: Gdyby ktoś mnie zapytał o definicję populizmu pokazałbym im twój komentarz.
Odpisz
13 czerwca 2018, 22:51
Getting -0,5 stars because it's english meme
Odpisz
13 czerwca 2018, 22:53
@Agario: i dont care
Odpisz