memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 listopada 2020, 00:02
Na pewno w tym gąszczu martwych kont mi nikt nie odpisze, ale zadam pytanie: Dlaczego w źródle jest napisane Palauball 2018?
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2021, 15:34
witaj, jestem z 2021. Nikt o tym nie wie. Domyślam się, że to robił albo tłumaczył
18 stycznia 2021, 16:00
@nuklear: Jejku, ktoś tu żyje. Tak czy inaczej dzięki za info.
18 stycznia 2021, 16:10
skoro tu jesteś to zmieniłem avatar. Fajny? :>
18 stycznia 2021, 17:00
@nuklear: Wow, niezły. Podoba mi się c:
18 stycznia 2021, 17:03
dzięki ^^
18 stycznia 2021, 17:06
@nuklear: Skąd go masz?
18 stycznia 2021, 17:07
Z pinteresta
18 stycznia 2021, 18:31
@nuklear: Tam można w sumie znaleźć przeróżne rzeczy. I tak sobie gadamy wśród martwych kont...
18 stycznia 2021, 18:33
Jak na polu bitwy
18 stycznia 2021, 20:24
@nuklear: Ciekawe, czy ktoś kiedykolwiek ponownie odkopie ten wątek.
19 stycznia 2021, 07:35
Może za 3-4 lata. Tylko nie umieraj proszę
19 stycznia 2021, 07:58
@nuklear: Postaram się. Ty też.
19 stycznia 2021, 08:00
Spoko
27 marca 2021, 16:13
wstajemy
27 marca 2021, 16:26
@nuklear: N-nie śpię...
2 czerwca, 16:57
@nuklear: To jest w sumie dość smutne.
14 czerwca 2018, 15:27
Jeśli chodzi o mundial. Mecz otwarcia o 17:00 :p
14 czerwca 2018, 16:43
@Palauball: To już minuty
14 czerwca 2018, 16:48
@SongMan: 12 minut! Ciekawe czy za 4 lata jejacy będą odpowiadali na ten komemtarz
18 czerwca 2018, 20:22
@Palauball: sekundy!
18 czerwca 2018, 20:56
@FeedorMid1: Tiaa...
18 czerwca 2018, 22:52
@Palauball: Za 4 lata nie, ale dni...
19 czerwca 2018, 10:33
@Palauball: no a dziś Polacy
19 czerwca 2018, 16:58
@polandball1: KUURŁA
19 czerwca 2018, 17:12
@Palauball: już grają!
19 czerwca 2018, 17:15
@FeedorMid1: Kuurla
18 stycznia 2021, 15:36
@Palauball: nie denerwuj się, że po 3 latach :<
2 stycznia, 21:19
@Palauball: Może nie za 4 lata, ale za 7 i pół owszem
19 czerwca 2018, 22:47
Kiedy wiesz, że ludzie siedzą przed kompem i wstawiasz obrazek co się dzieje na świecie Dobry człowieczek <3
22 czerwca 2018, 08:27
@Helhel: <3
18 czerwca 2018, 23:40
Fake info- boliwar cały czas poniżej 0,000037, jeden dzień był taki że było 0,00004 po wyborach jakoś ale potem wszystko wróciło do normy
11 sierpnia 2019, 21:33
@dawidkowalski01: w dupie byłeś gówno widziałeś
18 czerwca 2018, 23:28
Little boy... murica, i see what u did there
18 czerwca 2018, 21:53
.
14 czerwca 2018, 15:28
dlaczego wenezuela ma taką inflacje?
14 czerwca 2018, 15:39
Rząd i kartele dodrukowywują pieniądze.
Edytowano - 18 czerwca 2018, 20:07
Naśladują Koreę.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 listopada 2020, 00:02
Na pewno w tym gąszczu martwych kont mi nikt nie odpisze, ale zadam pytanie: Dlaczego w źródle jest napisane Palauball 2018?
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2021, 15:34
witaj, jestem z 2021. Nikt o tym nie wie. Domyślam się, że to robił albo tłumaczył
Odpisz
18 stycznia 2021, 16:00
@nuklear: Jejku, ktoś tu żyje. Tak czy inaczej dzięki za info.
Odpisz
18 stycznia 2021, 16:10
skoro tu jesteś to zmieniłem avatar. Fajny? :>
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:00
@nuklear: Wow, niezły. Podoba mi się c:
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:03
dzięki ^^
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:06
@nuklear: Skąd go masz?
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:07
Z pinteresta
Odpisz
18 stycznia 2021, 18:31
@nuklear: Tam można w sumie znaleźć przeróżne rzeczy.
I tak sobie gadamy wśród martwych kont...
Odpisz
18 stycznia 2021, 18:33
Jak na polu bitwy
Odpisz
18 stycznia 2021, 20:24
@nuklear: Ciekawe, czy ktoś kiedykolwiek ponownie odkopie ten wątek.
Odpisz
19 stycznia 2021, 07:35
Może za 3-4 lata. Tylko nie umieraj proszę
Odpisz
19 stycznia 2021, 07:58
@nuklear: Postaram się. Ty też.
Odpisz
19 stycznia 2021, 08:00
Spoko
Odpisz
27 marca 2021, 16:13
wstajemy
Odpisz
27 marca 2021, 16:26
@nuklear: N-nie śpię...
Odpisz
2 czerwca, 16:57
@nuklear: To jest w sumie dość smutne.
Odpisz
14 czerwca 2018, 15:27
Jeśli chodzi o mundial. Mecz otwarcia o 17:00 :p
Odpisz
14 czerwca 2018, 16:43
@Palauball: To już minuty
Odpisz
14 czerwca 2018, 16:48
@SongMan: 12 minut! Ciekawe czy za 4 lata jejacy będą odpowiadali na ten komemtarz
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:22
@Palauball: sekundy!
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:56
@FeedorMid1: Tiaa...
Odpisz
18 czerwca 2018, 22:52
@Palauball: Za 4 lata nie, ale dni...
Odpisz
19 czerwca 2018, 10:33
@Palauball: no a dziś Polacy
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:58
@polandball1: KUURŁA
Odpisz
19 czerwca 2018, 17:12
@Palauball: już grają!
Odpisz
19 czerwca 2018, 17:15
@FeedorMid1: Kuurla
Odpisz
18 stycznia 2021, 15:36
@Palauball: nie denerwuj się, że po 3 latach :<
Odpisz
2 stycznia, 21:19
@Palauball: Może nie za 4 lata, ale za 7 i pół owszem
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:47
Kiedy wiesz, że ludzie siedzą przed kompem i wstawiasz obrazek co się dzieje na świecie
Dobry człowieczek <3
Odpisz
22 czerwca 2018, 08:27
@Helhel: <3
Odpisz
18 czerwca 2018, 23:40
Fake info- boliwar cały czas poniżej 0,000037, jeden dzień był taki że było 0,00004 po wyborach jakoś ale potem wszystko wróciło do normy
Odpisz
11 sierpnia 2019, 21:33
@dawidkowalski01: w dupie byłeś gówno widziałeś
Odpisz
18 czerwca 2018, 23:28
Little boy... murica, i see what u did there
Odpisz
18 czerwca 2018, 21:53
.
Odpisz
14 czerwca 2018, 15:28
dlaczego wenezuela ma taką inflacje?
Odpisz
14 czerwca 2018, 15:39
Rząd i kartele dodrukowywują pieniądze.
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2018, 20:07
Naśladują Koreę.
Odpisz