Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2018, 11:39
Wszystko się zgadza. No może oprócz depresji, bo potrafię jeszcze raz na jakiś czas cieszyć się życiem, a osoba z stwiedzoną depresją jest pogrążona w beznadziejnym smutku. Pozdro dla 80% nastolatków, którzy mają ,,depresję i niedają sobie rady w życiu".
Odpisz
17 czerwca 2018, 09:11
Odpisz
17 czerwca 2018, 02:16
wow, wow, jakie to oryginalne
Odpisz
17 czerwca 2018, 02:13
Ok to ja mam na szczęście tylko brak pieniędzy, a dokładnie brak oszczędzania i wydawania kasy na głupoty. Reszta idzie zajebiście
Odpisz
17 czerwca 2018, 00:35
#NobodyCares
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:03
dodałem film z którego zrobiono mema
czuje się dumny
Odpisz
16 czerwca 2018, 23:35
jaki film?
Odpisz
17 czerwca 2018, 00:00
@drzefko: http://www.obrazki.jeja.pl/411552,japonia.html
Odpisz
16 czerwca 2018, 22:33
Czy "samotność" i "irytujące osoby" się nie wykluczają? Wkurzające towarzystwo to wciąż towarzystwo.
Odpisz
16 czerwca 2018, 22:52
@Corrupted_Core: "samotność" to chodzi o brak drugiej połówki
Odpisz
16 czerwca 2018, 22:53
@ptasznik5: Irytująca się nie nada?
Odpisz
16 czerwca 2018, 22:55
@Corrupted_Core: jak sie jest przegywem to nawet irytująca z tobą nie będzie
Odpisz
16 czerwca 2018, 22:29
mhm
Odpisz
16 czerwca 2018, 21:47
A teraz pogadajmy o przyczyno-skutkowości, spotykanie irytujących ludzi sprawia, że człowiek zaczyna nie znosić społeczeństwa i od niego się odcinać, brak kontaktów oznacza brak pracy, co z kolei prowadzi do braku pieniędzy, osamotnienie połączone z niedoborem gotówki doradzają do depresji, depresja wzmaga wszystko poprzednie karuzela spie**olenia się rozkręca, dziękuję na poświęcenie tych 30 sekund na ten bezwartościowy komentarz, możesz przewijać dalej.
Miłego dnia! ;)
Odpisz
16 czerwca 2018, 21:10
Poproszę kreatywniejszego mema, bo ten już taki trochę przer*chany, delikatnie rzecz ujmując.
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:07
Wow, kreatywność bardzo.
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:03
tak bywa
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:01
nie wiem , może naucz się robić fus ro dah
Odpisz
14 czerwca 2018, 20:58
Ja_tu_tylko_komentuje wpadł na pomysł na szablon
Odpisz
14 czerwca 2018, 20:57
Nie ma to jak zrobić mema z vine'a dodanego kilka godzin temu.
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:03
@eretann: Niektórzy na poczekalni wstawią ciekawy obrazek a jejowicze wykorzystują go jako szablon i nikt nie ma z tym problemu.
Odpisz