Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2016, 11:07
Gimbazjum [*]
Odpisz
7 stycznia 2015, 21:10
odkryłem że z liceum ławka się nie zmienia,tylko jest mniejsza
Odpisz
11 maja 2013, 13:51
Gimbazjum?
Odpisz
11 maja 2013, 15:08
not sure if trolling or just stupid
Odpisz
11 maja 2013, 20:17
@Milios: lecz sie pseudo troll sie znalazł
Odpisz
10 maja 2013, 22:16
G I M B A Z J U M ? wtf ?1 Chyba Gimnazjum
Odpisz
10 maja 2013, 23:43
@Ares011: nie zminusuję Cię ale weź czytaj komenty
Odpisz
11 maja 2013, 10:52
@Ares011: też jesteś nowy w internetach?
Odpisz
11 maja 2013, 11:51
@Milios: Komentarze i tak niczego nie wyjaśniają, wiec nic to nie da.
Odpisz
10 maja 2013, 15:15
jeszcze kartka powinna być coraz bardziej zapisana.
Odpisz
10 maja 2013, 21:41
@Paulius: chyba coraz mniej
Odpisz
10 maja 2013, 21:01
I oczywiście zamiast wyjaśnić ten rajd przeciwko gimnazjum tylko minusujecie tych, co nie wiedzą.
Odpisz
10 maja 2013, 15:04
zamiast gimbazjum powinno być chyba gimnazjum
Odpisz
10 maja 2013, 15:26
jesteś nowy w internetach?
Odpisz
10 maja 2013, 15:29
@meteorr77: *internecie i jestem już dość długo.Ale teraz ju wiem dlaczego jest gimbazjum zamiast gimnazjum :P
Odpisz
10 maja 2013, 15:34
Kolejny błąd, w internetach piszemy "internetach", a nie "internecie". Długo nie pożyjesz tutaj :)
Odpisz
10 maja 2013, 15:41
@Boba_Fett: pierwszy raz słyszę takie określenie ale widzę że już dostałeś od kogoś strzałeczkę więc chyba masz rację :)łap strzałkę
Odpisz
10 maja 2013, 15:45
myślałem że w internetach już słyszałeś o gimbusach ale najwyraźniej nie oglądasz TheBeeczki :/
Odpisz
10 maja 2013, 15:46
@jacek1s: wiem kto to gimbus ale nie znałem takiego określenia jak gimbazjum :P
Odpisz
10 maja 2013, 15:51
w internecie mówi się internety, nie internet
Odpisz
10 maja 2013, 18:52
@jacek1s: w Jinternetach żodin nje wie że jesteś psom.
Odpisz
10 maja 2013, 19:00
@Sauron: jestem kanapka ._.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 09:28
@meteorr77: Nie ku*wa wyprany w Perwollu
Odpisz
16 maja 2016, 17:29
@jacek1s: oki
Odpisz
10 maja 2013, 17:46
GIMBAZJUM ?
WTF?
Odpisz
10 maja 2013, 18:01
@qaz123: kolejny niekumaty...
Odpisz
10 maja 2013, 15:51
w podstawówce mama robiła śniadanie , więc uczeń nie był głodny. im bliżej samodzielności, tym bardziej błodny
Odpisz
10 maja 2013, 15:06
nie rozumiesz o co chodzi
Odpisz