Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia, 21:11
Tak jakby (przypadkiem) podkradłem nick trzem martwym kontom (w tym jednemu mojemu)
Ale jestem jedynym aktywnym traktorem
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2018, 20:03
Nie spotkało mnie to, jeszcze
Odpisz
20 stycznia 2022, 01:14
@Henzej: Siema Henzej
Znaczy h(enzej)
Odpisz
20 stycznia 2022, 01:21
@Lajn_: h
Odpisz
20 stycznia 2022, 01:22
@Henzej: h
Odpisz
16 czerwca 2018, 20:14
Ja tam mam oryginalny nick.
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:37
@Ja_tu_tylko_komentuje: nie
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:38
@Ja_tu_tyIko_komentuje: Co tu się?.....
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:41
@Ja_tu_tyIko_komentuje: Weź mnie ku*wa nie strasz.Myślałem że ktośmi się na konto włamał.
Odpisz
1 listopada 2018, 15:06
@Ja_tu_tylko_komentuje: co tu się...
Odpisz
25 czerwca 2018, 21:40
Mój nick pochodzi od NPC z AB Epic.
Odpisz
19 czerwca 2018, 09:14
Meh mój tajny nick którego używam wszędzie poza jeja nigdy nie był zajęty
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:31
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: potwierdzam
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:35
@ZnawcaLiteraturyPoIskiej: Jezu. Chwilę mi zajęło, by zobaczyć, że masz I zamiast L w nick'u
Mały zawał. Kiedy ktoś stworzył sobie osobne konto tylko, by odpowiedzieć na ten komentarz.
I w sumie chodziło mi o mój nick wszędzie poza jeja. Tylko tutaj mam "ZnawcaLiteraturyPoIskiej", ale dobra
Odpisz
19 czerwca 2018, 09:33
Tylko raz widziałem że ktoś ma taki sam nick, ale wszystko miał z małej litery
Odpisz
20 czerwca 2018, 02:31
@ToJeAmelinium: co
Odpisz
20 czerwca 2018, 10:52
@ToJeAmeIinium: Wtf
Odpisz
20 czerwca 2018, 10:53
@ToJeAmeIinium: Kim ty jesteś
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:06
Pamiętam jak stworzyłem dla jaj drugie konto (Janfon1) i wszyscy myśleli, że to ktoś podrabiał moją markę. Śmieszna sprawa, nie przeżyło trzech dni.
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:48
kilka lat temu jak grałem w CS'a na jakimś serwerze społeczności, to wbil gościu z moim awatarem i moim nickiem, potem cały czas próbował mnie zabić.
Odpisz
19 czerwca 2018, 12:55
mateox, przyzywam Cię!
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:56
podobno mam kradziony nick
Odpisz
16 czerwca 2018, 20:40
Widziałem dwóch Leninków na Rumuńskim serwerze tf2.
jeden to Polak.
a drugi to Czech
Odpisz
19 czerwca 2018, 08:12
*insert Mr. Worldwide here*
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:45
@Tymek590:
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:51
@Tomcio5000: dziękuję
Odpisz
19 czerwca 2018, 10:50
Mojego nicku to na 100% nikt nie ma na jeja
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:09
@Gaiaphage: Ktoś ma...ty.
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:08
Jestem prostym człowiekiem. Widzę Tf, daje 5
Odpisz
19 czerwca 2018, 09:23
Mojego nicku poza jeja nie ma nikt
Odpisz
16 czerwca 2018, 23:06
Jak mam przekonać postać z gry?
Odpisz
16 czerwca 2018, 23:12
@RumekFuria: No bo...
Odpisz
16 czerwca 2018, 23:15
@RumekFuria: Z paladins. Support. Może jeszcze bym przymknął oko gdyby mi się podobała. Lecz nie. Z wyglądu myślałem że będzie miała co najmniej jeden atak mieczem (w sensie jakies melee) oraz jakieś latanie (bo skrzydła) tymczasem jej miecz jest tylko od bycia shotgunem i przekierowywaniem magii. A skrzydła nawet nie są używane do latania. Jedynie jakiś dash w tył.
Odpisz
17 czerwca 2018, 01:12
@RumekFuria: najlepiej to taką grę odinstalować
Odpisz
17 czerwca 2018, 10:23
Nie
Odpisz
17 czerwca 2018, 10:26
@RumekFuria: no ale wiesz to ma 10 gb
wiesz co mógłbyś zamiast tego w 10 gb mieć???
naprzykład
insurgency
saints row 3
same fajne gry
Odpisz
17 czerwca 2018, 11:06
Co mi 10 GB jak mam 1000 (no prawie)
Odpisz
19 czerwca 2018, 08:10
@RumekFuria: "miecz jest od bycia shotgunem"
*chrześcijańskie fpsy instensifies*
Odpisz