Uśmiechasz się i przytakujesz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Młodzi gniewni
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie idź!
Tacy to pożyją
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 21:38
Niestety tak robię xd
Odpisz
13 grudnia 2015, 19:04
A reszta: Nie słyszę cię KU*WA!
Odpisz
8 listopada 2015, 16:54
a ja..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
Odpisz
2 listopada 2013, 10:14
ja mówię/krzyczę "Co?! niesłyszę !!! "
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:50
Ja odpowiadam
E...hm...taaa...
Bez uśmiechu
Odpisz
15 maja 2013, 20:56
ja potakiwałem zanim to się stało modne
Odpisz
15 maja 2013, 19:01
ja się nie uśmiecham- jestem wyjątkowa
Odpisz
15 maja 2013, 15:24
ja nie mogę się uśmiechnąć ani przytakiwać ;_;
Odpisz
15 maja 2013, 18:16
@jacek1s: Ponieważ jesteś kanapką... A ja jestem bardzo głodny :)
Odpisz
15 maja 2013, 16:36
To jest prawda ps.sam tak robie xD
Odpisz
15 maja 2013, 16:09
To czysta prawda...:)
Odpisz
15 maja 2013, 15:53
I do tych 90% należę właśnie ja ;p
Odpisz
15 maja 2013, 15:30
Ja zwykle raz mówię "słucham" a jak nie zrozumiem to mówię "nie wiem"
Odpisz
15 maja 2013, 15:22
jestem wyjątkowy ^_^
Odpisz
8 maja 2013, 12:31
Nie jestem wyjątkowy ^_^
Odpisz