Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

3 sierpnia 2024, 00:36

Jeśli jest już wcześniej martwy i nie muszę kogoś zabić, na 100% jeśli jest to kluczowe lub ułatwia.

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2018, 00:33

podobno smakuje jak kurczak

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 czerwca 2018, 01:14

ale takiej osoby nie jedzacej rzeczy napchanych chemia

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2018, 08:14

Według wywiadów z seryjnymi mordercami-kanibalami smakuje, jak koza.

Avatar Pendrag

22 czerwca 2018, 21:11

dla amerykanów wszystko smakuje jak kurczak

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 22 czerwca 2018, 22:50

A nie jak wieprzowina? W końcu mamy podobną budowę i tak samo jak świnie jesteśmy wszystkożerni.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 00:46

A z kolei niemowlęta ponoć smakują, jak ryba.

Avatar Ensis

23 czerwca 2018, 01:05

No a tacy weganie jakby smakowali, warto próbować?

Avatar Kangurur28

23 czerwca 2018, 06:46

@Ensis: nie, jeszcze się zatrujesz

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

23 czerwca 2018, 06:51

"Dobrze przyrządzone smakuje jak najdelikatniejsza wołowina z połączeniu ze słodką wieprzowiną"

Avatar Ensis

23 czerwca 2018, 07:38

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: W sumie coś w tym jest, bydło wpi***ala trawę i weganie też wpi***alaja trawę

Avatar Rozyv

23 czerwca 2018, 08:21

oglądałem Polimaty i tam mówił, że kanibale twierdzą że smakuje jak delikatna wieprzowina (taka wieprzowina ale trochę nie)

Avatar Ensis

23 czerwca 2018, 10:54

@Rozyv: "Taka wieprzowina ale trochę nie". Byłem dziś smutny ale trochę nie. Śmieszne,no chyba że nie to jestem jakiś dziwny

Avatar Jasnowidz

22 czerwca 2018, 21:05

Dzięń 65. Moi kumple zaczynają coś podejrzewać

Avatar PanSowa12

19 czerwca 2018, 08:38

Jeśli chodzi o takie zdarzenia, to kanibalizm wcale nie jest zły.

Oczywiście jeśli nie zabijasz żeby dostać to mięso.

Avatar benben7

19 czerwca 2018, 00:39

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Papierowa szkoła posting

Nieuczciwa ocena

Dwa oblicza

Nie idź!

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka