Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Nie zadzieraj z bobrami
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2019, 23:44
Ja miałem kurde ping 999 w wot-cie
Odpisz
24 czerwca 2018, 17:57
Kiedyś cały czas miałem 8000 pingu
Odpisz
26 czerwca 2018, 16:00
@JaToTen: ja najwięcej miałem 2000 ;-;
Odpisz
24 czerwca 2018, 14:38
Kiedyś jak grałem w tf2 miałem ping 700
Odpisz
23 czerwca 2018, 21:37
wytłumaczy ktoś?
Odpisz
23 czerwca 2018, 23:02
@ramka: Mając wysoki ping pojawiają się dość wyraźne opóźnienia w grze, tyle.
Odpisz
23 czerwca 2018, 20:27
I gra toczy się dalej, później rollback o 3 min. I okazało się że jednak odbiła :I
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 19:42
jak się nie patrzy przez okulary tylko nad nimi to tak jest.....i dodajmy jeszcze nr 13 na koszulce hmmm cóż znając życie mecz pewnie odbywał się w piątek....master of pech
Odpisz
23 czerwca 2018, 15:28
Co wy wiecie o pingu...
Sorka za jakość
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:10
@venomman: Ja tam mało widzę.
Odpisz
23 czerwca 2018, 18:38
@venomman: Jeśli 809370 pingu to mało, to nie wiem ile to dużo...
Odpisz
19 czerwca 2018, 14:55
350? Pfff... Nie na takim się grało. W porównaniu z 10000, które kiedyś miałem to pikuś.
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:18
maksymalny ping jaki pamiętam że miałem to +36k
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:35
raczej niemożliwe. Serwer by cię rozłączył.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 17:21
@Pawlito9090: nie koniecznie
Odpisz
23 czerwca 2018, 18:31
@Pawlito9090: Ja miałem 63200 i wtedy już tylko mogłem oglądać jak mnie wywala z gry
Odpisz
23 czerwca 2018, 17:54
Mój rekord w lolu to było 150 000ms
Odpisz
23 czerwca 2018, 17:10
Milik byłby dumny
Odpisz
23 czerwca 2018, 17:07
Ja raz w LoLu miałem 19400 pingu. Przez chwilę moja postać atakowała swoich i nawet kille mi się nabijały
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:46
Kto gra w okularach?
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 22:14
Ja miałem największy ping 999 i 1fps
Do 750 pingu i 1fpsa dało się grać
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 15:23
@wario44: PowerPoint battle royale? I to jeszcze turowy?
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:14
@Krzyniu: Tak się dzieje, jak zamiast dobrego procesora i karty graficznej, kupujesz pakiet office
Odpisz
24 czerwca 2018, 14:13
@Krzyniu: WoT maksymalne ustawienia graficzne
Odpisz
24 czerwca 2018, 14:16
@Krzyniu: opóźnienie ok. 6s
Odpisz
19 czerwca 2018, 14:57
wydaje mi sie ze było
Odpisz
23 czerwca 2018, 15:16
@kot_bekonowy: Bo było.
Odpisz