Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2018, 22:18
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:00
@VanQuisch: Kiedy sam siebie wyr*chałeś.
Odpisz
21 czerwca 2018, 11:45
Hmm, wymagana średnia aby przeszło na główną wynosi 3,5. Obecnie, średnia wynosi 3,49. Co to tu robi?
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:12
xD?
Odpisz
21 czerwca 2018, 01:17
@MisioX10: ??
Odpisz
21 czerwca 2018, 23:24
@xxxPaterrix03xxx: Coś tam zwisa.
Odpisz
21 czerwca 2018, 23:44
@MisioX10: To jest porno, czego sie spodziewałeś?
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:59
Tak w sumie teraz zauważyłem jej czarnego konia na koszulce, raczej nieprzypadkowo czarny ogier, to pewnie taki specjalny "smaczek" filmowy.
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:39
Zabijcie mnie
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:41
@SongMan: *zabija*
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:44
@Pewien_Nieznajomy: To nie pomogło *ryczy*
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:44
@SongMan: *zabija ponownie*
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:03
@SongMan: Czuje taki ból w całym moim ciele. To chyba... BÓL DUPY! MNIE TEŻ ZABIJCIE
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:03
@Pewien_Nieznajomy: Mam dość
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:29
@SongMan: *zabija wszyskich winowajców pezegranego meczu polski* lepiej?
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:31
@Pewien_Nieznajomy: wiesz, że ja tylko marudzę...
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:40
@SongMan: Aha. Mam ich wskrzesić?
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:53
@Pewien_Nieznajomy: tak
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:06
@SongMan: *wskrzesza*
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:35
NIC SIĘ NIE STAAŁOOO
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:36
@kubage123: P O L A C Y
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:36
@arkom: NIC SIĘ NIE STAŁOOOOOOO
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:16
@Pewien_Nieznajomy: NIC SIĘ NIE STAŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:37
@Pieselek12: POLACY NIC SIĘ NIE STAŁOOOOOOO
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:44
@kubage123: PO PROSTU CH*JOWO GRAJĄĄĄĄĄĄĄ
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:40
Chyba zabrakło tam ZSRR, III Rzeszy, Cesarstwa Niemieckiego, Cesarstwa Rosyjskiego I Austrio-Węgier.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 18:46
@arkom: P O T Ę Ż Ż N Y C C I N N E, brawo panie i panowie.
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:39
W życiu bym nie przypuszczała, że możemy przegrać, naprawde xd. Nie spodziewałabym sie.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 18:39
@CocoaVanHouten: Polska była ośmieszana przez 5 dni bo bląd popełnił
P O T Ę Ż N Y.. C I O N E K
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:41
@arkom: P
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:42
@Pewien_Nieznajomy: O
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:42
@LubieJescNutelle: T
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:43
@Pewien_Nieznajomy: Ę
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:43
@arkom: Ż
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 18:43
@arkom: N
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:44
@Nataria: Y
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:44
@Pewien_Nieznajomy: (spacja)
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:45
@LubieJescNutelle: C
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:45
@Pewien_Nieznajomy: NIE MAM NIC DO TEGO, ALE NIE, BŁAGAM
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:45
@LubieJescNutelle: C
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 18:45
@LubieJescNutelle: I
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 18:45
@Nataria: N
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:46
@Pewien_Nieznajomy: E
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:47
@Hejter_: K
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:51
@arkom: C I N E K .
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:51
@CocoaVanHouten: A L E T O Z J E B A L I Ś C I E .
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:53
@CocoaVanHouten: wyCINEK
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:34
I cyk do szerszeni
Odpisz