Lepszego początku nie mogliśmy sobie wymarzyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 14:14
heavy is pretty princess
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:56
Senegal wygrał ale mam wrażenie że sędzia był śmieciem
Odpisz
20 czerwca 2018, 22:22
@Piotro165: sędzia był śmieciem, Polska jeszcze większym, Senegal jeszcze gorszy, a Nawałka ze swoimi decyzjami najgorszy
Odpisz
21 czerwca 2018, 09:01
@Piotro165: Sędzia w złym momencie wpuścił na boisko Senegalczyka
Odpisz
20 czerwca 2018, 22:18
Każdy wie że Fabian jest lepszy od Szczęsnego ale nieee po co go wystawiać ;-;
Odpisz
20 czerwca 2018, 22:52
@R0gu3: szczęsny akurat niewiele mógł zrobić w tym meczu
Odpisz
21 czerwca 2018, 08:25
Owszem, ale Fabian i tak jest lepszy ;-;
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:22
Dobra taktyka, zgranie to się uda
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:23
Polska nie wyjdzie z grupy .
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:21
Odpisz
20 czerwca 2018, 22:39
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:49
R.I.P XXXTENTACION
Odpisz
19 czerwca 2018, 21:52
Je**ć senegal
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:07
@RpLay: cóż jak mi się zdaję to oni grali dobrze a nasi strzelili sobie samobój na początek tej gry. Szanowny panie to że Senegal wygrał oznacza tylko że to Polska prezentacja jest ch*jowa i to nas można je**ć a nie ich. Zresztą to było do przewidzenia że Polska prezentacja przegra ale takiej porażki to ja dawno nie widziałem.
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:22
@samex: a widziałeś jak została strzelona bramka na 2:0?
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:27
@samex: Też widziałem ten mecz i wiem co nasi grali ale nie wyczułeś tzw. prowo które tu obowiązuje
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:27
@stan6: Prawie w monitor je**ąłem
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:55
@RpLay: nie wiem, czemu var nie zareagował...
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:31
@RpLay: Chcieliście wydymać Senegal, a to Senegal wydymał Was
Odpisz
20 czerwca 2018, 21:44
@PchlaRenatka: aż mi się przypomniał ten tekst z BF4...
Odpisz
19 czerwca 2018, 21:47
Ano, przypomina to Pyro
Odpisz
19 czerwca 2018, 21:35
Najlepszy początek zaliczyła Arabia Saudyjska.
Nie narzekaj.
Odpisz