Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziomy44

28 czerwca 2018, 14:14

heavy is pretty princess

Avatar Piotro165

20 czerwca 2018, 21:56

Senegal wygrał ale mam wrażenie że sędzia był śmieciem

Avatar bezimienny7

20 czerwca 2018, 22:22

@Piotro165: sędzia był śmieciem, Polska jeszcze większym, Senegal jeszcze gorszy, a Nawałka ze swoimi decyzjami najgorszy

Avatar kamykPL

21 czerwca 2018, 09:01

@Piotro165: Sędzia w złym momencie wpuścił na boisko Senegalczyka

Avatar R0gu3

20 czerwca 2018, 22:18

Każdy wie że Fabian jest lepszy od Szczęsnego ale nieee po co go wystawiać ;-;

Avatar
arbuziec

20 czerwca 2018, 22:52

@R0gu3: szczęsny akurat niewiele mógł zrobić w tym meczu

Avatar R0gu3

21 czerwca 2018, 08:25

Owszem, ale Fabian i tak jest lepszy ;-;

Avatar Awp_Asiimov

20 czerwca 2018, 23:22

Dobra taktyka, zgranie to się uda

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2018, 22:23

Polska nie wyjdzie z grupy .

Avatar Tosiazzz

20 czerwca 2018, 21:21

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2018, 22:39

Avatar Kupahaha

20 czerwca 2018, 21:49

R.I.P XXXTENTACION

Avatar RpLay

19 czerwca 2018, 21:52

Je**ć senegal

Avatar samex

19 czerwca 2018, 22:07

@RpLay: cóż jak mi się zdaję to oni grali dobrze a nasi strzelili sobie samobój na początek tej gry. Szanowny panie to że Senegal wygrał oznacza tylko że to Polska prezentacja jest ch*jowa i to nas można je**ć a nie ich. Zresztą to było do przewidzenia że Polska prezentacja przegra ale takiej porażki to ja dawno nie widziałem.

Avatar stan6

19 czerwca 2018, 22:22

@samex: a widziałeś jak została strzelona bramka na 2:0?

Avatar RpLay

19 czerwca 2018, 22:27

@samex: Też widziałem ten mecz i wiem co nasi grali ale nie wyczułeś tzw. prowo które tu obowiązuje

Avatar RpLay

19 czerwca 2018, 22:27

@stan6: Prawie w monitor je**ąłem

Avatar stan6

19 czerwca 2018, 22:55

@RpLay: nie wiem, czemu var nie zareagował...

Avatar PchlaRenatka

20 czerwca 2018, 21:31

@RpLay: Chcieliście wydymać Senegal, a to Senegal wydymał Was

Avatar M_ateo_1

20 czerwca 2018, 21:44

@PchlaRenatka: aż mi się przypomniał ten tekst z BF4...

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2018, 21:47

Ano, przypomina to Pyro

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2018, 21:35

Najlepszy początek zaliczyła Arabia Saudyjska.
Nie narzekaj.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ikony

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka