Czasami nawet przegrywając wygrywamy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Młodzi gniewni
Typowy NPC
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2022, 11:22
Wątpię że był tak zmęczony by nie mógł biec, mogła nawet dokończyć bieg i potem od razu wrócić by mu pomóc. Niby dobre zachowanie, ale jakim kosztem.
Odpisz
20 lutego 2017, 22:34
Pomagajmy Bidokom nie ważne za jaką cene
Odpisz
5 sierpnia 2015, 09:47
Wiara w ludzkość - przywrócona!
Odpisz
16 listopada 2014, 12:24
Nieustający szacunek.
Odpisz
9 maja 2013, 15:56
tylko tacy ludzie zasługują na szacunek :)
Odpisz
9 maja 2013, 14:28
Piękny gest :)
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2013, 11:54
miła kobieta :-) oby więcej ludzi na tym świecie
Odpisz
9 maja 2013, 11:39
To jest jedna z wielkich mądrości,którymi człowiek powinien się prowadzić
Odpisz
9 maja 2013, 08:46
no i to jest kurde człowiek, a nie jakiś chu* biegnie żeby tylko wygrać.
niektórzy biegną ale nie po to żeby wygrać
Odpisz
9 maja 2013, 06:51
szlachetne
Odpisz