Śmiesznie to wygląda z tej perspektywy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Młodzi gniewni
Przyszłość jest piękna
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2019, 22:12
Jaka rosjaaaaa
Odpisz
21 czerwca 2018, 19:24
To jest fake czy naprawdę tak mają?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:20
@Flygon: podobno naprawdę ale nie jestem pewien
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2018, 19:09
Tak każdy kraj powinien mieć. Swój kraj w centrum mapy. Wtedy jest łatwiej i w ogóle lepiej. Nie robienie tego z jakichś "kosmopolitycznych" powodów jest bez sensu, bo zalety są całkowicie namacalne i jest ich więcej niż wad.
Według mnie powinny być 2 mapy w każdym kraju, ta ogólna całego świata i ta z danym krajem w centrum.
Odpisz
21 czerwca 2018, 18:22
Ta mapa powoduje u mnie ból głowy
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:05
dlaczego
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:12
@LanTuFri123: Bo wszystko w Australii jest do góry nogami
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:56
@LanTuFri123: http://www.obrazki.jeja.pl/286949,w-australii.html masz wyjaśnoine
Odpisz
21 czerwca 2018, 14:50
@LanTuFri123: Z tego samego powodu dla którego nasza mapa jest, względem tej mapy, do góry nogami.
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:28
@Xenon77: A to nie w Austrii? Tam gdzie żyją kangury?
Odpisz
21 czerwca 2018, 17:07
Masz rację, Australia to to państwo w Europie Środkowej bez dostępy do morza
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:21
Przecież Australia nie istnieje, o czym ty mówisz głupcze? Pewnie Nasa cię przekupiło.
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:12
Było podobne: http://www.obrazki.jeja.pl/286949,w-australii.html
Odpisz