Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 08:10
Ja to nazywam jednostronną kłótnią. Tak czy inaczej wygrywam
Odpisz
22 czerwca 2018, 20:43
Ale admin zmienił.
Odpisz
22 czerwca 2018, 16:14
„Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej"
Odpisz
22 czerwca 2018, 15:15
Ostatnio tak miałem pod swoim profilem. Wyznaję taką zasadę, że gdy druga osoba zaczyna mnie wku*wiać to leci blok i tyle. Nie ma co się bez sensu denerwować.
Odpisz
21 czerwca 2018, 10:21
Nie pyskuj
Odpisz
21 czerwca 2018, 17:34
@DeMajkel: Admin zmienił.
Odpisz
21 czerwca 2018, 17:49
Ciekawe, czy wiedział o tym komencie.
Odpisz
21 czerwca 2018, 09:15
50% Jeja.
Fite me.
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:38
Kiedy gadasz z debilem taki koniec to norma...
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:38
True story bro.
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:41
Uczuć boli i napełnia gniewem
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:47
Często gadam sam ze sobą i zastanawiam się kto jest głupszy...
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:48
@SzyMONECKI009: Myślę, że on.
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:51
Też tak myśle, bo sku*wiel wszystko po mnie powtarza
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:52
@SzyMONECKI009: Powiedz mu , że Szymon ma 46 chromosomów a on 47.
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:53
Obydwaj mają po 47
Odpisz
21 czerwca 2018, 07:11
Następnym razem mu to powiem
Odpisz
21 czerwca 2018, 02:10
lvl 5 Maestri Night bringer yasuo z nikiem Pu*syDestroyerPL2005JD ze 0/16/1 pisze "Report my team for feee fucking idiots plz kys" a na koniec gry jeszcze dowala "ez"
*Argumenty* *Ściana wiatru* Yasuo
Odpisz
21 czerwca 2018, 02:57
@Modern_Asassin: Właśnie opisałeś 95% polskiego community lola
Odpisz
21 czerwca 2018, 07:07
@Modern_Asassin: Ja ze znajomym mieliśmy zeda 12/6 piszącego ciągle "ez", tak się wkurzyliśmy, że z otwartym nexusem ojechaliśmy.
Odpisz
21 czerwca 2018, 00:10
taka Eryczka
Odpisz
21 czerwca 2018, 00:23
Albo Pendrag.
Odpisz
21 czerwca 2018, 00:34
a ona jest chyba lesbijką nie?
Odpisz