Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2018, 08:10

Ja to nazywam jednostronną kłótnią. Tak czy inaczej wygrywam

Avatar
asasinpio

22 czerwca 2018, 20:43

Ale admin zmienił.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 16:14

„Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej"

Avatar Jumper112

22 czerwca 2018, 15:15

Ostatnio tak miałem pod swoim profilem. Wyznaję taką zasadę, że gdy druga osoba zaczyna mnie wku*wiać to leci blok i tyle. Nie ma co się bez sensu denerwować.

Avatar DeMajkel

21 czerwca 2018, 10:21

Nie pyskuj

Avatar
asasinpio

21 czerwca 2018, 17:34

@DeMajkel: Admin zmienił.

Avatar DeMajkel

21 czerwca 2018, 17:49

Ciekawe, czy wiedział o tym komencie.

Avatar NVTKHusar

21 czerwca 2018, 09:15

50% Jeja.
Fite me.

Avatar
Suchotnik

20 czerwca 2018, 23:38

Kiedy gadasz z debilem taki koniec to norma...

Avatar
asasinpio

20 czerwca 2018, 23:38

True story bro.

Avatar
Suchotnik

20 czerwca 2018, 23:41

Uczuć boli i napełnia gniewem

Avatar SzyMONECKI009

20 czerwca 2018, 23:47

Często gadam sam ze sobą i zastanawiam się kto jest głupszy...

Avatar
asasinpio

20 czerwca 2018, 23:48

@SzyMONECKI009: Myślę, że on.

Avatar SzyMONECKI009

20 czerwca 2018, 23:51

Też tak myśle, bo sku*wiel wszystko po mnie powtarza

Avatar
asasinpio

20 czerwca 2018, 23:52

@SzyMONECKI009: Powiedz mu , że Szymon ma 46 chromosomów a on 47.

Avatar
Suchotnik

20 czerwca 2018, 23:53

Obydwaj mają po 47

Avatar SzyMONECKI009

21 czerwca 2018, 07:11

Następnym razem mu to powiem

Avatar Modern_Asassin

21 czerwca 2018, 02:10

lvl 5 Maestri Night bringer yasuo z nikiem Pu*syDestroyerPL2005JD ze 0/16/1 pisze "Report my team for feee fucking idiots plz kys" a na koniec gry jeszcze dowala "ez"

*Argumenty* *Ściana wiatru* Yasuo

Avatar CeeKay

21 czerwca 2018, 02:57

@Modern_Asassin: Właśnie opisałeś 95% polskiego community lola

Avatar
asasinpio

21 czerwca 2018, 07:07

@Modern_Asassin: Ja ze znajomym mieliśmy zeda 12/6 piszącego ciągle "ez", tak się wkurzyliśmy, że z otwartym nexusem ojechaliśmy.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2018, 00:10

taka Eryczka

Avatar
asasinpio

21 czerwca 2018, 00:23

Albo Pendrag.

Avatar ruzwelt1

21 czerwca 2018, 00:34

a ona jest chyba lesbijką nie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Były nóżki, nie ma nóżek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka