Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2018, 20:31
aż mnie noga zaswędziała
Odpisz
23 czerwca 2018, 22:14
Ten pająk czuje się tak samo niekomfortowo jak ja
Odpisz
24 czerwca 2018, 02:21
@Freddyjumpscare: to jest kosiarz, a nie pająk
Odpisz
24 czerwca 2018, 03:16
@DziwnyPan: kosarz
Odpisz
24 czerwca 2018, 03:41
@DziwnyPan: Jak zwał tak zwał, sku*wysyństwo tak samo przerażające.
Odpisz
24 czerwca 2018, 03:56
@DAVJD: racja, chyba autokorekta
Odpisz
24 czerwca 2018, 05:24
@DziwnyPan: Nie, to pająk. Konkretnie nasosznik.
Odpisz
24 czerwca 2018, 10:29
@DAVJD: korsarz*
Odpisz
24 czerwca 2018, 11:25
@DAVJD: Koszarz
Odpisz
24 czerwca 2018, 17:10
ten akurat jest spoko
Odpisz
24 czerwca 2018, 13:21
ufff... Maciek,już dostałeś jedzenie!
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:41
Jakiś czas temu siedziałem sobie przy biurku i poczułem łagodne łaskotanie na ramieniu. Obróciłem głowę i zobaczyłem tego uroczego misia. Słodziak prawda?
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:43
@Pietrzek: ja to jestem teraz w takim miejscu że miałem taką sytuacje ze skorpionem
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:46
@Virtualna_Cobra: I jak? Umarłeś?
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:50
@Pietrzek: Brrr..
Odpisz
21 czerwca 2018, 21:06
@Pietrzek: Jaki fajny
Odpisz
23 czerwca 2018, 22:44
@Pietrzek: duży sku*wiel ja bym bym panikował :)
Odpisz
24 czerwca 2018, 03:42
@Pietrzek: No nie mów mi że to sku*wysyństwo jest prawdziwe.
Odpisz
24 czerwca 2018, 01:10
Tak się dzieje kiedy wystawiasz nogę za kołdre/łóżko w nocy
Odpisz
23 czerwca 2018, 21:42
było
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 20:52
Welcome to 'stralia, wanker
Odpisz
23 czerwca 2018, 20:30
Milutki
Odpisz
23 czerwca 2018, 20:30
Słodziak
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:29
zdarzało się kilka razy
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:42
dzień jak codzień
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:02
Ten plik binarny zakodowany w formie możliwej do rozpoznania jako plik graficzny, najprawdopodobniej skompresowany stratnie w formacie JPG, bądź skompresowany bezstratnie w formacie PNG, ewentualnie w formacie GIF, wymawianym oficjalnie jako [dżif], istnieje już w puli danych rezydujących w bazie danych, najprawdopodobniej typu MySQL autorstwa firmy MySQL AB i rozwijanego przez przedsiębiorstwo Oracle, należącej do administratora witryny internetowej zarejestrowanej w NASK domeną Jeja.pl, precyzując w części puli danych odwołującej się do działu w którym użytkownicy mogą zamieszczać zabawne jak i informacyjne treści w postaci graficznej.
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:19
@Tymek590: spaduwa
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:21
wysoullessaj
Odpisz
21 czerwca 2018, 16:01
W Australii to możliwe
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:47
było
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:25
Arahnofobia ;_;
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:33
@Hejter_: *arachnofobia
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:41
@TheHunterMikiPL: Ano, dziękuję.
Odpisz