Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 02:26

Modern talking

Avatar panlogin

26 czerwca 2018, 02:16

Moj koleg zrobil to samo tylko napisal ze zrobi to co polska zrobiła

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 23:24

Hihi, hoho. A autor siedzi w piwnicy i zastanawia się, jak jemu by tam poszło, gdyby umiał trafić w piłkę.

Avatar Cichy22

23 czerwca 2018, 09:18

uwierz że autor (Turbek213) ma na to wywalone

Avatar Turbek213

23 czerwca 2018, 12:36

Dałbym Ci swoją pastę o piłce nożnej ale nie chcę mieć bana za wulgaryzmy kek

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 16:29

@Turbek213: zacenzuruj

Avatar Turbek213

23 czerwca 2018, 16:36

Za dużo xd

Avatar Merkaba

25 czerwca 2018, 17:50

@Turbek213: to cenzuruje automatycznie przecież

Avatar Zann123

22 czerwca 2018, 21:23

Może by zacenzurować?

Avatar Turbek213

22 czerwca 2018, 21:28

@Zann123: Skleroza

Avatar Zann123

Edytowano - 22 czerwca 2018, 21:32

@Turbek213: Wybaczamy

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 23:06

@Zann123: ja nie wybaczam

Avatar Alysha

22 czerwca 2018, 21:24

Avatar Turbek213

22 czerwca 2018, 21:26

@Alysha: Czemu żerujesz na moim nieszczęściu ;_;

Avatar Alysha

22 czerwca 2018, 21:28

@Turbek213: nie żeruje :')

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 21:35

@Turbek213: dzwonie po Unie

Avatar Dolores_Umbridge

22 czerwca 2018, 22:07

*dzwoni po unię*
BYŁEM PIERWSZY

Avatar Preston1996

22 czerwca 2018, 21:38

Nasza reprezentacja opuści grupę... tyłem.

Avatar DAVJD

22 czerwca 2018, 21:33

Stasiu jesteś sławny

Avatar MaggieMalina

22 czerwca 2018, 21:28

Staś Paleń to jak już coś powie...

Avatar zyl15

22 czerwca 2018, 21:27

A to cwany stasio

Avatar Cichy22

22 czerwca 2018, 21:24

xXx_Stanleey_xXx jak coś to Turbek coś zje**ł

Avatar Jasnowidz

22 czerwca 2018, 21:22

Ale przed nami dwa mecze jeszcze. Wszystko może się zdarzyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka