Zrobił to, czego nasi piłkarze nie zdołali
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 02:26
Modern talking
Odpisz
26 czerwca 2018, 02:16
Moj koleg zrobil to samo tylko napisal ze zrobi to co polska zrobiła
Odpisz
22 czerwca 2018, 23:24
Hihi, hoho. A autor siedzi w piwnicy i zastanawia się, jak jemu by tam poszło, gdyby umiał trafić w piłkę.
Odpisz
23 czerwca 2018, 09:18
uwierz że autor (Turbek213) ma na to wywalone
Odpisz
23 czerwca 2018, 12:36
Dałbym Ci swoją pastę o piłce nożnej ale nie chcę mieć bana za wulgaryzmy kek
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:29
@Turbek213: zacenzuruj
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:36
Za dużo xd
Odpisz
25 czerwca 2018, 17:50
@Turbek213: to cenzuruje automatycznie przecież
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:23
Może by zacenzurować?
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:28
@Zann123: Skleroza
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2018, 21:32
@Turbek213: Wybaczamy
Odpisz
22 czerwca 2018, 23:06
@Zann123: ja nie wybaczam
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:24
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:26
@Alysha: Czemu żerujesz na moim nieszczęściu ;_;
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:28
@Turbek213: nie żeruje :')
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:35
@Turbek213: dzwonie po Unie
Odpisz
22 czerwca 2018, 22:07
*dzwoni po unię*
BYŁEM PIERWSZY
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:38
Nasza reprezentacja opuści grupę... tyłem.
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:33
Stasiu jesteś sławny
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:28
Staś Paleń to jak już coś powie...
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:27
A to cwany stasio
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:24
xXx_Stanleey_xXx jak coś to Turbek coś zje**ł
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:22
Ale przed nami dwa mecze jeszcze. Wszystko może się zdarzyć
Odpisz