Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar surrrfankaUwU

29 marca 2021, 09:02

gdzie to jest? muszę tam pojechać

Avatar harnasiwo

23 czerwca 2018, 18:12

Ma ktoś pomysł jaką fajną grę mogę kupić na ps4 za 120 zł?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Man_in_the_Mirror

26 czerwca 2018, 04:40

@xxxImaksIxxx: Tyle, że Fallout był RPG u swoich korzeni. Bethesda zmieniła markę w akcion - RPG

Avatar xxxImaksIxxx

26 czerwca 2018, 23:55

@Man_in_the_Mirror: Wiem ;D to było wyśmianie komentarza "fallout się skończył...". Fallout jest był i będzie świetną grą, co prawda z części na część pod innymi względami

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2018, 11:36

ulica rzeźnika z blawiken

Avatar zyl15

23 czerwca 2018, 18:25

Łódź: *istnieje*
Polacy: "Czy to mem?"

Avatar crimzon

23 czerwca 2018, 20:00

@zyl15: W Łodzi przekonują samol... Metalowy ptak by opuścić wioska.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 20:18

@zyl15: Perfekcyjny avek do tego

Avatar Qermit

26 czerwca 2018, 09:53

@crimzon: Wypierpapier te ptaki mi już dwa psy zjadły

Avatar crimzon

Edytowano - 26 czerwca 2018, 10:30

@Qermit: To w Łodzi już oswoili wilki? O sku*wysyn, są bardziej zaawansowani niż myśleliśmy.

Avatar NieWiemCoWpisac

25 czerwca 2018, 19:22

Moje piękne miasto.

Avatar mielnikXCrider

25 czerwca 2018, 19:13

Popieram, może być smolenski to czemu nie Wiedźmina?

Avatar
Grzesieku

25 czerwca 2018, 18:02

To brzmi jak kara

Avatar GalenMarek

24 czerwca 2018, 03:26

Widać za dużo tam potworów i Wiedźmin potrzebny.

Avatar KiaMao

24 czerwca 2018, 02:47

Kiedy od miesiąca nie wychodziłas z domu a tu takie rzeczy w twoim mieście

Avatar PISKOR_FP

23 czerwca 2018, 22:39

Chodziłbym...

Avatar
Brodacz

23 czerwca 2018, 18:47

Gdzieś w kraju mamy ulicę Obi-Wana Kenobiego, więc?

Avatar jacek1s

23 czerwca 2018, 19:12

W Olsztynie jest ulica Narutowicza przerobiona na czcionkę z Naruto.

Avatar
Brodacz

23 czerwca 2018, 19:16

@jacek1s: Ja pierdzielę

Avatar jacek1s

23 czerwca 2018, 19:20

Chciałem ss z Google Maps dodać, ale tamtejsze zdjęcia są z 2012 i tam nie jest niestety przerobione, więc trzeba uwierzyć mi na słowo.

Avatar
Brodacz

23 czerwca 2018, 19:56

@jacek1s: Ale prezydenta naprawdę mogli sobie darować

Avatar BencV

23 czerwca 2018, 19:52

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 18:54

I bardzo dobrze.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Totalnie

Pozdrawiam świetliki

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka