Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chihuahua111

18 września 2013, 10:19

Murzyni są o wiele zdrowsi i silniejsi fizycznie od białych, dlatego wcześniej byli wykorzystywani jako niewolnicy. Białym nigdy nie chciało się ruszyć dupy. Zresztą obiło mi się o uszy, że Polacy będa sprowadzać Afrykańczyków do pracy bo w Polsce więcej ludzi umiera niż się rodzi i brakuje pracowników ._.

Avatar
Voldek

Edytowano - 30 października 2016, 22:54

@chihuahua111: Nie, przyczyną jest inteligencja i szczęście
Gdyby byli tak inteligentni jak ludzie biali, a przy tym wciąż silniejsi i zdrowsi fizycznie to nie ma ch*ja, żeby ktoś dał radę ich zniewolić...
No i pozostaje kwestia szczęścia, tj. Murzyny żyły tam gdzie bida, nyndza, zły klimat i te sprawy
Edit: na początku napisałem "tak inteligentni jak ludzie". Chodziło mi naturalnie o ludzi białych, nie chciałem tak daleko się w rasizm zapuścić, sorry

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 14:18

Ale białych przejedzie samochód.

Avatar zacmienie

15 października 2013, 19:14

DOBRE

Avatar aragorn122

4 października 2013, 13:25

Wiecie co. Chciałbym by każdy rasista był niewolnikiem jak dawniej czarni ludzie.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2013, 16:08

Popieram STOP!!!! rasizmowi.

Avatar AvEsOmEquS

9 maja 2013, 17:44

Rasiści... Co wy macie do czarnoskórych ? Bo ja nie mam np. szacunku :D

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2013, 18:34

@AvEsOmEquS: hahaha! poprotu ale śmieszne. rasista nigdy nie zrozumie jak to jest być dyskryminowanym. ja byłam dyskryminowana w angli

Avatar profi01

9 maja 2013, 20:25

@AvEsOmEquS: dokładnie tak ja też nic do nich nie mam wręcz uważam że każdy powinien mieć jednego ;););)

Avatar chupacabra001

9 maja 2013, 20:46

@profi01: Ty juz masz jednego, na awatarze.:-)

Avatar profi01

10 maja 2013, 16:18

@chupacabra001: w końcu trzeba żyć zgodnie ze swoimi zasadami ;)

Avatar jacek1s

9 maja 2013, 16:19

to po lewej to zakaz zabawy.... :P

Avatar Peter_PL

10 maja 2013, 06:42

@jacek1s: to po lewej to początek strefy zamieszkania

Avatar jacek1s

10 maja 2013, 13:54

@Peter_PL: aha :P

Avatar Wojtinio

9 maja 2013, 20:32

na pierwszy rzut oka, ale wiadomo że jeden to informacyjny a drugi to ostrzegawczy więc to normalne

Avatar klulik3008pl

9 maja 2013, 19:37

Żaden ***a "STOP"

Avatar chupacabra001

9 maja 2013, 16:55

Wszystko na miejscu, więc o co chodzi? :P

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2013, 16:56

@chupacabra001: Dwie różne rasy! HAHA!

Avatar Agent00Kurczak

Edytowano - 9 maja 2013, 17:23

przecież napisał że wszystko na miejscu. Śmiejesz się z tego że bez zrozumienia czytasz?

Avatar chupacabra001

9 maja 2013, 18:36

@Agent00Kurczak: Widzę, że "poprawne politycznie" pałki nie rozumieją żartu i częstują minusami. :-)

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2013, 17:27

Zacytuję mój komentarz z fejsika.
"Teraz powiedzcie czemu znak z robotnikiem jest biało-czerwony." :)

Avatar Mysza_Zabek

9 maja 2013, 17:15

Prawda!

Avatar bill425

9 maja 2013, 16:11

no to można uznać za przekaz podprogowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka