Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niebieski_Chleb72

4 lutego 2019, 16:28

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 22:19

KOMEDIA TO GATUNEK DRAMATU!

Avatar Asasyn07

24 czerwca 2018, 22:19

wyprzedziłeś mnie c:

Avatar CorArin

24 czerwca 2018, 22:20

Nie w kinematografii.

Avatar Vojteg

25 czerwca 2018, 09:56

@CorArin: ciii nikt nie widział

Avatar TrueStoryGuy

9 września 2018, 14:36

Jak już to tragedia jeśli tak bardzo chcesz.

Avatar Misieeek04

25 czerwca 2018, 23:01

jam mam komedię, gdy patrzę jak wszyscy płaczą. czego się spodziewali? to logiczne że przegramy. tymczasem nie będąc w żalobie, śmieję się z nich.

Avatar Demondo498

25 czerwca 2018, 12:22

Kiedy nie oglądasz piłki bo cie nie jara bieganie spoconych kolesiów goniących za kulką powietrza

Avatar HerrDoctor

25 czerwca 2018, 12:14

Jeśli twoja mama chciałaby obejrzeć dramat, to włącz nagranie z polskiego rządu.

Avatar
TheHackerGames

25 czerwca 2018, 10:20

Co tu dużo mówić.
Po prostu Mundial to za wysoki poziom dla Polaków :/

Avatar Vojteg

25 czerwca 2018, 09:55

Wolę oglądać Polskę jak strzela gole... Dlatego oglądam TVP historia

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 22:42

Dla jednych to komedia
Dla innych dramat
Dla następnych to horror
Dla mnie film dokumentalny o niepełnosprawności

Avatar Rozyv

25 czerwca 2018, 09:36

dla mnie polska na mundialu to science-fiction

Avatar
Spirit_

Edytowano - 24 czerwca 2018, 22:19

"Komedia już upadła. Tragedia! To jest dopiero sztuka!"- będęr Bending Rodriguez

EDIT:Bender kurnaaa

Avatar CumCumber

Edytowano - 24 czerwca 2018, 22:18

Na TVNie było "Pieniądze to nie wszystko" które jest wprost wypełnione piosenkami Golców. Żałuję, że oglądałem mecz.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 22:15

To ani komedia, ani dramat, to tragifarsa.

Avatar Tomieslaw

24 czerwca 2018, 22:16

To ani to ani to ani to. To jest POLSKI sport.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka