Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 12:56
przegraliśmy bo piłka decyduje o wyniku a nie zgranie i możliwości ekipy
Odpisz
26 czerwca 2018, 10:18
Przegralimy, bo murzyny uciekajo przed lwami i som szybsze kurła.
Odpisz
26 czerwca 2018, 04:29
Winie Senegal - ich Szamani (których drużyna ma na liście płac) i czarna magia Voodu tak osłabiły naszych że nawet z Peru z*ebali
Odpisz
25 czerwca 2018, 20:00
przegraliśmy przez sędziego w meczu z senegalem
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:08
"Przegraliśmy przez łamaną w Polsce konstytucję"
Odpisz
25 czerwca 2018, 19:58
@Jasnowidz: jak oni mają grać, gdy w Polsce łamana jest konstytucja?
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:57
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:06
"Inne medium" i wszystko jasne
Odpisz
25 czerwca 2018, 19:56
@Wielki_Cezarz_Kapust: IMPERIUM LECHITÓW
Odpisz
25 czerwca 2018, 19:12
Przegraliśmy bo strzeliliśmy mniej bramek niż drużyna przeciwna.
Odpisz
25 czerwca 2018, 19:12
W sumie to wymieńmy trenera, całą kadrę i sztab szkoleniowy, a w meczu z Włochami w Lidze Narodów wystawmy Loskę, Gumnego, Bochniewicza, Wieteskę, Jaroszyńskiego, Szymańskiego, Żurkowskiego, Jóźwiaka, Frankowskiego, Piątka i Świerczoka. Zobaczymy czy będą zadowoleni, bo przecież muszą grać młodzi, perspektywiczni piłkarze, bo teraz to stare dziady.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:52
I pomyśleć że za 20 lat nasze w dzieci wejdą na Jeja. Pl włączą losowe i znajdą te memy
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:01
@MrRolan: Wątpie, aby Jeja przeżyło czas apokalipsy....
Odpisz
25 czerwca 2018, 13:20
@MrRolan: Ta strona nie przetrwa takiej próby czasu.
Odpisz
25 czerwca 2018, 15:35
@GalenMarek: Myśle że z wejściem nowej ustawy i prawdopodobieństwem wejścia tego (dopiszcie początek yt) yHWs9QIMINE
To raczej nie ma szans
Odpisz
25 czerwca 2018, 02:54
Przegraliśmy mundial przez 500 plus
Piłkarze zamiast kopać piłkę to rodzą dzieci
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:03
Przegraliśmy mundial bo Kolumbijczycy przekupili nas narkotykami.
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:35
@Uncle_Benis: Albo wciągali kokainę przed meczem.
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:16
Przegraliśmy bo jesteśmy polakami czego sie ku*wa spodziewasz
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:09
"Przegraliśmy dlatego, że Rosja nie chciała nam oddać wraku"
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:52
Przegraliśmy ale to przez przeciwnika bo nie dał nam wygrać.
Odpisz