Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2018, 15:01
SABINA KRYGER
Odpisz
26 czerwca 2018, 14:59
Ale dla mnie to tacy średni 'kibice' , gdy po przegranym turnieju, na którym prawdopodobnie zaważyła presja, od razu szkalują drużynę
Odpisz
26 czerwca 2018, 13:36
Bardziej milikowi by się to przydało.
Odpisz
26 czerwca 2018, 08:35
Odpisz
25 czerwca 2018, 09:24
Będą wracać z Wołgogradu, a to gdzie indziej.
Odpisz
25 czerwca 2018, 13:12
@TimekPL123: Ja bym napisał Stalingradu, ale jak kto woli.
Odpisz
25 czerwca 2018, 07:39
Niech nie wraca.
Odpisz
25 czerwca 2018, 02:47
on nie trafia bo nie strzela
Odpisz