Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polski_skoczek

15 lipca 2020, 18:30

Ja pierwszy telefon dostałem jak miałem 14 lat

Avatar a1b2c3d4

19 kwietnia 2020, 21:34

Ja w wieku 8 lat nie wiedziałem że istnieje coś innego niż gry przeglądarkowe na "kizi" czy innych stronach na komputerze mamy

Avatar
Hamiro

3 września 2019, 20:41

Ja nie miałam telefonu, grałam na podwórku, albo na telefonie od mamy.

Avatar patryko1234

14 czerwca 2019, 10:00

Ja w wieku 7 lat dostałem pegasusa i nie nażekałem na grafike jak teraz te rozpuszczone pucyłapy

Avatar lubieznywieprz

23 kwietnia 2019, 18:48

Miałam nokię

Avatar Polakowaty

28 czerwca 2018, 23:31

A jeżeli ktoś dostał w wieku 8 lat Pegasusa albo ps1...

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 19:23

@Polakowaty: Po prostu inne czasy i tyle.

Avatar MarssPL

17 kwietnia 2019, 02:14

@Polakowaty: Wtedy był królem na osiedlu

Avatar jestemKotem

2 lipca 2018, 22:23

lol jestem 06 a mam PSP najlepsza konsola ever ( mama mi ją dała kiedy miałem 8 wtedy nawet nie miałem pojęcia co to ajfon) miałem best dzieciństwo ever

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Windows_10

4 lipca 2018, 13:35

@ShiroNeko: aaa ok

Avatar SongManka510

27 września 2018, 18:36

@Windows_10: no można

Avatar arenak1111

30 czerwca 2018, 18:28

W sumie... PSP było tańsze niż iPhone'y i miało bardziej ambitną bibliotekę gier niż "dotknij ekranu żeby skoczyć ale uważaj żeby nie uderzyć w coś"

Avatar MarssPL

2 lipca 2018, 11:05

@arenak1111: są bardziej i mniej zaawansowane gry
ale większość wygląda jak opisałeś

Avatar Preston1996

30 czerwca 2018, 15:27

Kurła. Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

Avatar Tomcio5000

30 czerwca 2018, 11:09

Dzieci z iPhonami nie są rozpieszczonym i gówniarzami, dzieci z PSP też nie były, ale babka która pisała ten zje**ny komentarz tak. Patrząc na jej gębę to jest niewiele starsza od dzieci z iPhonami i PSP. Ona w wieku 8 lat pewnie miała PSXa, góra SNESa.

Avatar SzaraSowa

29 czerwca 2018, 22:31

No, ja PSP z Patapon 2 dostałem na komunię, czyli tak ~9 lat temu. Nadal w nie gram razem z Patapon 3 :D

Avatar Misieeek04

29 czerwca 2018, 14:19

rozpuszczone? ja psp dostałem na komunię, podobnie jak 3-4 osoby z mojej klasy. dodam iż telefony dostawaliśmy w wieku 10-11 lat

Avatar Glad1ator

29 czerwca 2018, 12:20

Popieram mem

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2018, 16:27

No tak, bo kiedyś było lepiej, a rozwój technologii powinien się zatrzymać,aby utrzymać te czasy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2018, 09:36

@kokosek112: Akurat Równość ≠ Sprawiedliwość ;v

Avatar
RhobarIII

29 czerwca 2018, 11:06

@Zicher: Komunizm, Nowy Porządek Świata - to samo szataństwo z tą samą globalizacją.

Avatar InguiTV

29 czerwca 2018, 07:37

Ja cały czas mam PSP

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Przerwa na herbatkę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka