Nie mogę narzekać na swojego chłopaka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2013, 16:26
Prawdziwy gracz powinien zagrać w amnesie tam nie da się oszukiwać...
Odpisz
12 maja 2013, 17:21
@Terminus223: Akurat mam na płycie z CD-Action, ale jestem zbyt zajęty Roblox'em (jakoś mnie tak wzięło) i Mount&Blade Warband. :/
Odpisz
29 kwietnia 2021, 17:11
@amekninja555: I jak tam mount&blade?
Odpisz
12 maja 2013, 15:58
dziewczyny! tu jestem ^^
lol :P
Odpisz
7 lipca 2017, 14:41
@Paulius: .
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:37
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
17 listopada 2014, 16:50
A botowanie sie liczy?
Odpisz
12 maja 2013, 21:35
hah widać że to chopak napisal
bo dziewczyna napewno nie :)
Odpisz
12 maja 2013, 17:36
Moja wersja :
Nie mogę narzekać na swoją dziewczynę,bo jej nie mam :P
Odpisz
12 maja 2013, 15:16
Nie toleruję cziterów
Odpisz