Agresywny, kipiący zemstą gracz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2013, 21:48
Strasznie dużo kontrowersji ma zdanie że pozwala wyładować złość gdyż każdy jest inny ja jestem oazą spokoju i rzadko kto potrafi mnie wyprowadzić z równowagi tym bardziej gra, a są ludzie którzy rozwalają wszystko za byle nic. Tak samo gry są takie które irytują i denerwują (i nie wiem po co w nie ludzie grają) jak i takie spokojne albo dające satysfakcje. Nic nie jest tylko białe albo tylko czarne...
Odpisz
16 lipca 2017, 19:13
@Mnich1: bo jak zrobisz coś w luj trudnego(bo głównie te gry są irytujące)jest duża satysfakcja z tego.
Odpisz
26 stycznia 2018, 11:18
@Mnich1: przyznam się. RAZ wyje**łem myszkę przez okno bo przegrałem 8 rankedów pod rząd
Odpisz
10 marca 2018, 04:40
@CoolSceleton95: To trzeba było przestać po trzeciej przegranej. Dalsze próbowanie pod rząd nie ma żadnego sensu. Wchodzimy w tilt i przegrywamy wszystko jak leci.
Odpisz
8 maja 2015, 20:07
Gry nie zwiększają agresji, a często jest wręcz przeciwnie. Ja się odprężam, kiedy widzę porażkę innych graczy, kiedy zdobywam miasta Rosji...
Cywilizacja odpręża
Odpisz
16 lipca 2014, 11:40
Ja się rozładowywuję grając w gry komputerowe.
Odpisz
10 maja 2013, 14:29
Ja jak gram w WoT`a i już mam kogoś strzelić to mi lagi wyskakują ze kompa chce wywalić przez okno :\
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2013, 14:32
@Ares011: oto żywy dowód że to nie gry powodują agresje, tylko lagi :)
Odpisz
10 maja 2013, 14:43
@bylejakbylegdzie: Taak. LAGI to złooooo...
Odpisz
10 maja 2013, 16:41
@Ares011: Ja się bardziej w***iam kiedy chce strzelić i już go nie ma, bo został wykończony, ale ok. ;P
Odpisz
10 maja 2013, 21:43
@Ares011: Daj swój nick ;p Ja mam nick Zawpol w WoTcie :P
Odpisz
10 maja 2013, 22:08
ja mam Ares307
Odpisz
31 marca 2014, 22:30
Ja mam ham2
Odpisz
10 maja 2013, 13:08
Gry komputerowe nie zwiększają agresji a ją niwelują pozwalając ją wyładować w wirtualnym środowisku. Nie wiem co za kretyn wymyślił pogląd że gry zwiększają agresję.
Odpisz
10 maja 2013, 13:18
@TheGreatcat: Tak jakby. Istnieje taka rzecz co wywołuje agresje. To mój (i pewnie wasz też) wróg.
LAGI
Odpisz
10 maja 2013, 13:32
@TheGreatcat: Dobrze gadasz, masz u mnie Piwo
Odpisz
10 maja 2013, 13:48
@malaho2000: Piwo z szacunku z wielkiej litery? :D
Odpisz
10 maja 2013, 13:58
@aneczka27: No jasne
Odpisz
10 maja 2013, 13:24
Gry nie wywołują agresji,ale pozwalają się z nią oswoić, sprawiają że zabijanie, przemoc itp. stają się codziennością dla młodego człowieka dlatego rodzi się w nim poczucie obojętności. Dlatego pewne gry dla dzieci w pewnym wieku nie są zbyt odpowiednie.
Odpisz