Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar michaolek

24 sierpnia 2016, 14:52

nienawidze tego auta

Avatar q483ywortesiwt

Edytowano - 1 marca 2013, 14:09

Ja pier... jak można kuźwa wstydzić się złotego ferrari!!

Avatar archad9

20 sierpnia 2011, 17:48

wole ferari

Avatar jejajeja2

11 sierpnia 2011, 20:07

no no teraz ja napisze list skoro ci glupio jest z tym ferraridaj mnie naprawde bedziesz super

Avatar Alistair

11 sierpnia 2011, 11:43

drogi tato Nassera tez mi mozesz wplacic 20 milonow zielonych ?? 5/5

Avatar Chomi18

3 marca 2011, 16:30

Drogi Tato, Berlin jest wspaniały, ludzie są mili, i na prawdę mi się tu podoba, ale tato... Trochę głupio mi jeździć do szkoły moim złotym Ferrari 599GTB kiedy wszyscy moi nauczyciele i większość kolegów podróżuje pociągami. Twój syn, Nasser Wkrótce nadeszła odpowiedź: Kochany synu, Właśnie przetransferowałem na Twoje konto 20 milionów dolarów. Przestań nas zawstydzając proszę.

Avatar kinimod6

11 sierpnia 2011, 09:29

@Chomi18: po co tłumaczysz jak w opisie już jest?

Avatar Chomi18

3 marca 2011, 16:29

@kacoper: zgadzam sie

Avatar kacoper

12 lutego 2011, 22:11

stare jak świat

Avatar luzak_200

25 listopada 2010, 18:40

co za debil to jak ci się nie podoba to odtaj dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar przemson2000

12 listopada 2010, 17:29

to daj idioto !!!

Avatar DarkShadow

2 października 2010, 21:25

he he ;D
Boskie ;DDD 5 ;P

Avatar polaku

28 września 2010, 19:47

" kup se pociąg i nas nie zawstydzaj" niezłe 4

Avatar chupacabra001

27 września 2010, 21:30

Bogaci ludzie zazwyczaj nieco przesadzaja...3

Avatar bolach67

24 września 2010, 22:53

4

Avatar PoGo007

23 września 2010, 20:15

4

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przypałowo

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka