Czy to ptak? Czy to samolot?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
A, okej
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 20:26
Czemu to ma średnią 4.83 (36) i przeszło pół godziny po dodaniu, a mój ma 4,9 (50) i się kisi 3 dni?
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:28
@Andrzej_Duda: Dowód: https://memy.jeja.pl/414344,kapitan-duda.html
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:48
@Andrzej_Duda: Mój się kisił ze średnią 4.72 ok. Miesiąca i tak nie przeszedł
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2018, 20:51
@Andrzej_Duda: bo Bożydar nie ma RIGCzu
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:00
@Andrzej_Duda: Mój siedział w poczekalni 2 lata...
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:02
@kamykPL: CO
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:53
@Andrzej_Duda: Wrzuciłem conajmniej 5 memów, które mimo średniej +4,7 nie przeszły i zostały w poczekalni aż znikły.
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:55
@BencV: Główna to ulubione obrazki admina.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 07:31
@Andrzej_Duda: Zapraszamy do dodawania pomeczowym memów. Będą przechodzić szybko, bo równie szybko się przeterminowują.
Główna jest tworzona zgodnie z zasadami selekcji materiałów, a ocena to nie jest jedyne, wyłączne kryterium przeniesienia obrazka na główną.
Odpisz
29 czerwca 2018, 08:42
@jejapl:
Odpisz
29 czerwca 2018, 08:54
@BencV: Ja też, ba nawet 2 jeszcze siedzą.
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:08
@jejapl: O kurde megele
Czuję się jak po rozmowie z Viveciem w Morrowindzie
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:29
@Andrzej_Duda: +pan admin właśnie potwierdził moje przypuszczenia. Szybciej od innych przepuszcza obrazki o tematyce, którą lubi (w tym przypadku o piłce nożnej)
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:08
@Andrzej_Duda: Tutaj raczej nie chodzi o to że je lubi, tylko o to że akurat jest mundial i te memy pasują tematycznie.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:10
@kamykPL: Ale co za dużo to i świnia nie lubi.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:11
@Andrzej_Duda: No przyznam, spam się zrobił niezły.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:13
@kamykPL: I w dodatku większość przechodzi.
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:57
No i wpiz*u i wylądował caly misterny plan poszedł wpiz*du
Odpisz
28 czerwca 2018, 19:32
No i w pi**u, i wylądowali.
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:35
@xmrocznax: I cały misterny plan też w pi**u.
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:13
Szybko przeszło
Odpisz
28 czerwca 2018, 19:33
No chyba że Smoleńsk jest po drodze. Wtedy mamy problem
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2018, 20:06
@Burger2004_09: nie ma problemu*
Odpisz