Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trzykrotny T
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 21:48
15 sekund śmiechu, 15 lat terapii
Odpisz
13 kwietnia 2021, 06:33
@Szortek: salceson
Odpisz
1 lipca 2018, 12:05
Jest napisane pod łózkiem
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:46
To brzmi jak najbardziej zły plan na świecie
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:34
Najbardziej zły dziwnie brzmi, najgorszy kojarzy się z tym, że nie wypali, chyba najlepszym sformułowaniem tutaj byłoby najpodlejszy
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:30
tak, najpodlejszy tu pasuje, ale skalowania bardziej i najbardziej można w polskim używać z każdym przymiotnikiem i zawsze będzie to poprawne. Nie ze wszystkimi można używać -szy i naj-...-szy
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:46
@pomada: No właśnie nie, bo to zależy od stopnia skali, dużo słów jest innego stopnia.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:54
ku*wa panowie, ja tutaj próbuję być śmieszny a wy mi to rozkładacie na części pierwsze
Odpisz
29 czerwca 2018, 07:02
Bójcie się gówniaki wy
Odpisz