@MrCienki: Od paru dni ukazuje się reklama towarów MEDIA MARKT, do których jest podłączona kukiełka z literą “T”. Zapytałam więc Papcia czy to jest jego Tytus de Zoo i oto co odpowiedział:
- Ten nieudacznik? Z klawiaturą fortepianową zamiast zębów, bez brwi, gałek ocznych, z talerzami zamiast uszu i w nędznych trampkach? Bez czupryny?
Owszem, wyraziłem zgodę jeśli sobie przypominam, na użycie moich bohaterów w reklamie TV ale .... PRAWDZIWYCH TYTUSÓW z moich książeczek.
Tę kukiełkę narysował nieznany mi osobnik. I teraz wyszło na to, że ten rysunek "niby Tytusa" ośmiesza mnie.
Kiedyś i ja nędznie rysowałem Tytusa i nawet przed 40 laty miał literkę “T” na koszulce
Komentarze
Odśwież2 marca 2021, 14:02
Tytus romek i a'tomek. Fajne komiksy
Odpisz
2 lipca 2018, 17:17
osz kur, jupiter ma już 95 lat!
Odpisz
11 listopada 2018, 10:59
@Misieeek04: Jowisz ma więcej niż 95 lat.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2018, 15:12
ah, dzieciństwo, kiedyś to było
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:35
1 bo jakas durna podroba TRA. Nawet Papcio Chmiel jest oburzony, że takie gówno z Tytusa zrobili.
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:40
Chce zobaczyć cytat
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:44
@MrCienki: Od paru dni ukazuje się reklama towarów MEDIA MARKT, do których jest podłączona kukiełka z literą “T”. Zapytałam więc Papcia czy to jest jego Tytus de Zoo i oto co odpowiedział:
- Ten nieudacznik? Z klawiaturą fortepianową zamiast zębów, bez brwi, gałek ocznych, z talerzami zamiast uszu i w nędznych trampkach? Bez czupryny?
Owszem, wyraziłem zgodę jeśli sobie przypominam, na użycie moich bohaterów w reklamie TV ale .... PRAWDZIWYCH TYTUSÓW z moich książeczek.
Tę kukiełkę narysował nieznany mi osobnik. I teraz wyszło na to, że ten rysunek "niby Tytusa" ośmiesza mnie.
Kiedyś i ja nędznie rysowałem Tytusa i nawet przed 40 laty miał literkę “T” na koszulce
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:02
Media Markt... cieszę się, że bohaterowie mojego dzieciństwa wrócili, ale w trochę słabym stylu
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:04
@rozwalgo: Mediamarkt:
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:04
I Papcio:
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:06
Oryginalny miał doje**ne łapska
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:07
Ten z reklamy bardziej przypomina mi Tytusa z tej starej gierki o nim. Ale bez kitu, uszy jak talerze xD
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:18
Ah, Tytus na Wyspach Nonsensu. Jedne z moich ulubionych części.
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:23
@komixx102: Są dwie na Wyspach Nonsensu.
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:54
Wiem
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:06
wyspa z samochodami
wolałem tę gdzie na wszystko trzeba było mieć kwitek
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:38
@daglasio: Wyspa Palaczy
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:40
@komixx102: roboty
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:11
@daglasio: Naukowcy.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:53
sportowcy
Odpisz
2 lipca 2018, 17:14
@daglasio: ile mieliście ksiąg?
Odpisz
2 lipca 2018, 17:23
@Misieeek04: Cały czas mam wszystkie włącznie z tymi najnowszymi, historycznymi i wydaniem specjalnym
Odpisz
2 lipca 2018, 17:46
@komixx102: ja wszystkie do ślubu Tytusa
Odpisz
2 lipca 2018, 18:23
@Misieeek04: ja mam wszystko oprócz księgi zero
tomy, albumy i kubek
Odpisz
2 lipca 2018, 18:24
@daglasio: zero?
Odpisz
2 lipca 2018, 18:27
@daglasio: Halo jaka ksiega zero.
Odpisz
2 lipca 2018, 18:33
komiksy pokazywane w świecie młodych zebrane w jednej księdze(?)
Odpisz
2 lipca 2018, 18:34
@Misieeek04: O kurde.
Odpisz
2 lipca 2018, 19:00
@Misieeek04: To?
Odpisz
2 lipca 2018, 19:25
@komixx102: cytując szyneczke w internetach ,,o kurde''
Odpisz
2 lipca 2018, 21:36
@komixx102: możliwe, nie mam pojęcia bo tego nie mam
Odpisz
2 lipca 2018, 22:02
@daglasio: wiem że chyba w świecie młodych pojawiały się komiksy TRA, z których dowiadujemy się że tytusa znaleziono w rakiecie(!)
Odpisz
2 lipca 2018, 22:04
@Misieeek04: kurde, ponad sto strzalek pod jednym obrazkiem.
Odpisz
3 lipca 2018, 10:06
@Misieeek04: wszystkie oraz albumy kolekcjonerskie.
Odpisz
3 lipca 2018, 01:32
była kiedyś taka gra w której głównym bohaterem była małpa roman ale nie pamiętam jak ta gra się nazywała
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2018, 18:18
Skrajnie nie lubię stylu reklam Media Markt z Tytusem, ale sam dowcip bardzo mi przypadł do gustu w tym komiksiku
Odpisz
2 lipca 2018, 17:05
Po co kupować banany za zarobione pieniądze skoro można wprowadzić opłatę w formie bananów
Odpisz
2 lipca 2018, 17:03
geniusz
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:31
Kto jest tego autorem?
Odpisz
29 czerwca 2018, 17:15
@ZEUS_: Media Markt ._.
Odpisz
30 czerwca 2018, 03:06
@zurek1: W IMIĘ OJCA I SYNA...
Odpisz
29 czerwca 2018, 18:36
mediamarkt <3
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:05
@andi12345: orginalny tytus <3
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:13
@daglasio: r/wooosh ?
Odpisz
29 czerwca 2018, 23:27
@andi12345: Yup
Odpisz
29 czerwca 2018, 17:00
A to spryciarz
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:34
Tak oto działa kapitalizm
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:44
Kiedy nie wiesz jak działa ekonomia, więc o wszystko oskarżasz kapitalizm
Odpisz
29 czerwca 2018, 18:20
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: bardzo dobrze. Jeśli coś jest źle, musi to być wina kapitalizmu
Gnębić kapitalistyczne świnie
Chwała wielkiemu komunizmowi 💪💪💪
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:16
Tak toćna
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:30
3 banany to jakieś 2 złote
tanio
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:22
*9
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:42
Za 3 banany to jak za darmo
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:57
@Boberek00: 9, bo jest 3 razy kiść bananôw po 3
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:32
Skubany ma zmysł do interesów
Odpisz