Harry Potter i czara ognia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Tymi się chodzi
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2011, 17:44
@dami81: DEB*L zgłosiłem cię !! Zgłaszajcie takich czopów !! Kolejne dziecko NEO
Odpisz
14 września 2013, 20:05
dupny lipny srany debil i dziwak sam jesteś dziecko neo a co do obrazka 5/5 i do ulu
Odpisz
17 września 2013, 18:48
@Lujis: Ech, koment z początku 2011. Wtedy sobie trollowałem dowoli i takie ciecie jak ty sie na to łapały i stąd ten butthurt. Nie wierze, dostałem za aż 4 strzałki UP.
Odpisz
26 września 2010, 07:08
To zdjęcie 'Pottera' nie pochodzi z Czary Ognia tylko z Więźnia z Azkabanu!
Odpisz
14 września 2013, 20:03
genius
Odpisz
5 sierpnia 2012, 15:48
kiedy bedzie 7 i 8 czesc filmu?
Odpisz
22 lipca 2012, 18:57
ja sobie niedlugo wypozycze 7 czesc wszystkie przecytalem oprócz 7 czesci. na serio!
Odpisz
18 kwietnia 2012, 19:20
Widać że chce!
Odpisz
20 marca 2012, 14:15
4 czesc juz czytalem teraz kupie zakon feniksa
Odpisz
25 grudnia 2011, 22:17
raczej harry potter i wodka z gowna
Odpisz
10 grudnia 2011, 10:17
polewaj Pan !!!
Odpisz
7 września 2011, 14:03
to obraza daniela radclifa
Odpisz
21 lipca 2011, 12:35
lubie potera i ide na film do kina
Odpisz
19 lipca 2011, 16:01
@Nuno69: On to specjalnie napisał a ty odrazu dziecko neo... Sam jesteś dziecko neo. To co tamten napisał to się nazywa TROLLOWANIE.
Odpisz
19 lipca 2011, 11:26
Patrzcie na te oczy! Cudo, ul i 5
Odpisz
28 września 2010, 19:23
gupie! -10000000000\100000000000
Odpisz
19 lipca 2011, 08:19
@darcus: fajne
Odpisz
14 września 2013, 20:04
@darcus: Dupek i debil jeśli się nie podoba
Odpisz
14 września 2013, 20:23
@Lujis: Proszę, nie odpisuj na komenty sprzed trzech lat...
Odpisz
18 września 2015, 15:08
@darcus: ;-;
Odpisz
18 września 2015, 18:53
@SharpNeedle: Proszę...
Odpisz
18 września 2015, 21:57
@darcus: ;-;-;-;-;-;-;-;
Odpisz
19 lipca 2011, 08:18
też bym se wypiał :) a co do obrazka 5/5
Odpisz
20 maja 2011, 08:15
Ja też poproszę!
Odpisz