Wyobraź sobie, że kichasz i nagle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 09:44
*Kicha* Ou...parlo Italiano...Cé bello! Ma...Per fine della vita? Porca puttana.
Odpisz
13 lipca 2018, 22:20
June, ale ty już gadasz po włosku ;w;
Odpisz
13 lipca 2018, 22:21
Serio?! Ché bello!
Odpisz
12 sierpnia 2018, 12:49
Co za poje**na akcja.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 15:13
@Archeologwinternetach: Si :3
Odpisz
11 maja 2013, 16:36
Spo..aaa psik! Ինչ է տեղի ունենում?
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2015, 20:31
@silient: I'm Sorry...I Don't speak spaghetti ...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:40
@silient: Nie,nie zrobisz z tego bomby
Odpisz
18 lipca 2014, 21:50
Ja bym chciała po Francusku
Odpisz
3 listopada 2013, 11:15
A psik- oh, pero luego otra vez que podía estornudar y hablar en otro idioma ...
Odpisz
11 maja 2013, 10:24
moja reakcja: oh merda! Posso parlare italiano! Ho sempre voluto farlo! ma poi ... Non posso polacco!
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2013, 11:12
@darcus: Też chciałabym umieć mówić po włosku... albo po Hiszpańsku
Odpisz
30 sierpnia 2013, 11:19
Aaaaa ćik.
-Nie.
Odpisz
11 maja 2013, 21:59
C-C-C-COMBO BREAKER!
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2013, 13:41
aaa psik! (sprawcie w tłumaczu gogle na : polski - arabski) اللعنة عليك
Odpisz
11 maja 2013, 20:50
@KIK123: fghyutfy7rtf67guyyrt
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:14
@KIK123: ,,licho''
Odpisz
11 maja 2013, 20:48
Aaaa...psik! מה לא בסדר איתי? הקול שלי!
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2013, 18:02
Aaa...psik! Sprichst du deutsch? Fajnie by było, gdyby zrobiło mi się tak przed maturą ustną z niemca.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2013, 18:01
taa napewno ale ja aaaa psik ... can,t speak english aaa fuck!!
Odpisz
11 maja 2013, 14:54
Fajne..A a a psik !!! Waar waren we gebleven?
Odpisz
11 maja 2013, 11:55
allah akbar?
Odpisz
11 maja 2013, 11:31
nudny ten łobrozek... ACIUF! welche fremdsprachen sprichst du?
Odpisz
11 maja 2013, 07:59
ja chciałbym mówić po angielsku_kto jeszcze, to klika strzałkę w górę
Odpisz
11 maja 2013, 09:03
@lolipop10: To może do szkoły zacznij chodzić -,-
Odpisz
11 maja 2013, 09:26
@lolipop10: Nie potrafić mówić po angielsku, to jak nie potrafić zawiązać sznurówek. ;_;
Odpisz
11 maja 2013, 11:06
@rakso132: Weź pod uwagę fakt, że nie każdy sie angielskiego uczył...
Odpisz