Albo lepiej - Linuxa. Nie cierpię, jak mój kolega z klasy ciągle mówi, jaki Windows jest g*wniany (dosłownie), a prawda jest taka, że on po prostu nie gra w żadne gry i siedzi sobie w tym Ubuntu jak w skorupie ze swoimi skarbami: dodatkowymi sterownikami i programami do programowania.
A jak ktoś chce grać to Windows jest bardzo dobry.
@Baturaj: Nieeeee tylko nie Ubuntu. Możesz za nim chodzić i powtarzać, że Debian stabilniejszy. Linux jest stabilny. Debian to stabilny linux. Debian to stabilny stabilny system. 1000IQ
@zalmanix12: Nie, ja tak tylko powiedziałem, on sam mówił, że Debian stabilniejszy i ze używa Debiana, a czasem Ubuntu. W ogóle to ja się już gubię, bo on cały czas pierniczy o tym swoim Linuchu. Ale z pewnością słyszałem, jak mówił, że Debian jest lepszy od Ubuntu.
@Baturaj: Ludzie zwyczajnie nie rozumieją, że Windows, Linux i MacOS są wszystkie naprawdę dobrymi systemami. Ale trzeba je dobrać do swoich potrzeb. Po co graczowi na przykład MacOS, Windows będzie dla niego wygodniejszy. Natomiast osoba pracująca biurowo lub kreatywnie, ale przede wszystkim intensywnie i w ruchu na pewno doceni MacOS, a przynajmniej jego kompatybilność z systemem mobilnym iOS. Natomiast dużo osób bawiących się w programowanie lubi Linuxa, tu powodów nie znam, ale jak im wygodnie to niech korzystają. Trochę mnie irytuje, że wiele ludzi zapomina, iż każdy ma inne preferencje, a więc inny system będzie dla niego dobry. Spróbuj wytłumaczyć to koledze, może się w końcu odpie**oli ze swoim Linuxem
@Orangeria: generalnie Linux jest lepszym systemem dla informatyków, bo łatwo można w nim "grzebać pod maską" i dowolnie modyfikować oraz wykorzystywać na sposoby, które na Windowsie ciężej zrealizować (np. serwer)
Sam nienawidzę tych kłótni "który system lepszy". Jeśli ktoś nie zna zalet Linuxa, to prawdopodobnie nie są mu potrzebne i windows wystarczy do pracy biurowej czy gier
Windows to najlepszy system dla graczy. Ale powiem tak, gdyby nie to że na macka nie ma gier, już dawno przesiadł bym się na system od Apple. Miałem przyjemność przez jakiś czas korzystać z mackbooka i nie żałuję. System mega intuicyjny, płynny, wszystko działa jak w zegarku. Tylko ten jeden mankament że, oprócz najpopularniejszych, nie ma na niego gier. Więc jako gracz, jestem skazany na windowsa
@avalon3440: Pomijając to że macki nie są do gier a do pracy, i w sytuacji kiedy masz iphone połączonego z mackiem to masz ułatwione życie kiedy jesteś jakimś grafikiem albo coś
@CoolSceleton95: Mam MacBooka już dość długo i jestem bardzo zadowolona że przesiadłam się z Windowsa. Szczególnie że dość dużo gier mi na nim działa bez problemu ;) Może nie odpaliłabym na nim Fallouta 4, czy GTA 5, ale Limbo, Mini Metro czy nawet Heartstone działają bez problemu.
A wiesz, że każdy wymaga od systemu czegoś innego? Spora cześć osób korzystająca z komputera nie programuje, więc na ch*j im Linux? MacOS, jest wygodny dla ludzi pracujących biurowo lub kreatywnie, a Windows dla graczy, tyle w temacie. Lubisz programować? To super, szanuję, ale nie widzę sensu w twoim komentarzu
Windows to najlepszy system dla zwykłego użytkownika komputera. Stabilność ubolewa kosztem prostoty obsługi, co i tak dla takiej osoby nie jest niczym strasznym.
Komentarze
Odśwież1 lipca 2018, 19:38
Albo lepiej - Linuxa. Nie cierpię, jak mój kolega z klasy ciągle mówi, jaki Windows jest g*wniany (dosłownie), a prawda jest taka, że on po prostu nie gra w żadne gry i siedzi sobie w tym Ubuntu jak w skorupie ze swoimi skarbami: dodatkowymi sterownikami i programami do programowania.
A jak ktoś chce grać to Windows jest bardzo dobry.
Odpisz
1 lipca 2018, 20:21
@Baturaj: Nieeeee tylko nie Ubuntu. Możesz za nim chodzić i powtarzać, że Debian stabilniejszy. Linux jest stabilny. Debian to stabilny linux. Debian to stabilny stabilny system. 1000IQ
Odpisz
1 lipca 2018, 21:54
@zalmanix12: Nie, ja tak tylko powiedziałem, on sam mówił, że Debian stabilniejszy i ze używa Debiana, a czasem Ubuntu. W ogóle to ja się już gubię, bo on cały czas pierniczy o tym swoim Linuchu. Ale z pewnością słyszałem, jak mówił, że Debian jest lepszy od Ubuntu.
Odpisz
1 lipca 2018, 22:18
@Baturaj: czy ten twój kolega zmienia nazwę "Windows" na "Lostdows"?
Odpisz
2 lipca 2018, 07:22
@Baturaj: Ludzie zwyczajnie nie rozumieją, że Windows, Linux i MacOS są wszystkie naprawdę dobrymi systemami. Ale trzeba je dobrać do swoich potrzeb. Po co graczowi na przykład MacOS, Windows będzie dla niego wygodniejszy. Natomiast osoba pracująca biurowo lub kreatywnie, ale przede wszystkim intensywnie i w ruchu na pewno doceni MacOS, a przynajmniej jego kompatybilność z systemem mobilnym iOS. Natomiast dużo osób bawiących się w programowanie lubi Linuxa, tu powodów nie znam, ale jak im wygodnie to niech korzystają. Trochę mnie irytuje, że wiele ludzi zapomina, iż każdy ma inne preferencje, a więc inny system będzie dla niego dobry. Spróbuj wytłumaczyć to koledze, może się w końcu odpie**oli ze swoim Linuxem
Odpisz
2 lipca 2018, 09:02
@Baturaj: Miałem kiedyś linuxa i to absolutne G. Nie polecam. XP najlepszy.
Odpisz
2 lipca 2018, 11:56
@Orangeria: Właśnie to miałem na myśli :)
Odpisz
13 stycznia 2020, 09:06
@Orangeria: generalnie Linux jest lepszym systemem dla informatyków, bo łatwo można w nim "grzebać pod maską" i dowolnie modyfikować oraz wykorzystywać na sposoby, które na Windowsie ciężej zrealizować (np. serwer)
Sam nienawidzę tych kłótni "który system lepszy". Jeśli ktoś nie zna zalet Linuxa, to prawdopodobnie nie są mu potrzebne i windows wystarczy do pracy biurowej czy gier
Odpisz
1 lipca 2018, 17:06
maci mi się nie podobają ( kiedyś w szkole mieliśmy i były beznadziejne) ale to moje zdanie , wiem tyle że raczej nie będe kupował i wolę windowsa.
Odpisz
3 lipca 2018, 09:40
macki w szkole?
Kurde, w swoim gimbazjum "pracowałem" na kompie z Windowsem 98, bo XP by nie poszło...
Odpisz
12 stycznia 2020, 21:41
Maćka
Odpisz
1 lipca 2018, 10:06
Albo Linuxa
Odpisz
1 lipca 2018, 10:07
@Boberek00: „kupić”
Odpisz
1 lipca 2018, 10:09
@Turbek213: Kupić za dokładnie 0 złotych
Odpisz
1 lipca 2018, 10:10
@Polski_Ziemniok: To tak nie działa rysiu
Odpisz
1 lipca 2018, 10:11
@Turbek213: Za darmo w życiu masz tylko wpie**ol
Odpisz
1 lipca 2018, 10:12
@Polski_Ziemniok: Jak byłem mały dostawałem za darmo lizaki od ładnych pań w busach
#szach_mat_ateiści
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:46
@Boberek00: Linux jest ok
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:54
@Polski_Ziemniok: za darmo masz przyjaciół
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:55
xdddd
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:55
@Tymek590: idealnie
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:02
?
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:05
Znaczy niby tak, ale nie.
Odpisz
6 października 2018, 22:50
Odpisz
1 lipca 2018, 10:42
Windows to najlepszy system dla graczy. Ale powiem tak, gdyby nie to że na macka nie ma gier, już dawno przesiadł bym się na system od Apple. Miałem przyjemność przez jakiś czas korzystać z mackbooka i nie żałuję. System mega intuicyjny, płynny, wszystko działa jak w zegarku. Tylko ten jeden mankament że, oprócz najpopularniejszych, nie ma na niego gier. Więc jako gracz, jestem skazany na windowsa
Odpisz
1 lipca 2018, 10:48
@CoolSceleton95: Uzywalem Maca przez 3 lata i to cos sie ciagle zawiesza, serwis kosztuje 2000, drogie, niewydajne, nic na to nie ma.
Odpisz
1 lipca 2018, 12:18
A co ma być
Odpisz
1 lipca 2018, 14:51
@CoolSceleton95: Wiesz... W cenie MacBooka kupię dwa Lenovo Legion, które są o wiele lepsze
Odpisz
1 lipca 2018, 15:03
@avalon3440: Pomijając to że macki nie są do gier a do pracy, i w sytuacji kiedy masz iphone połączonego z mackiem to masz ułatwione życie kiedy jesteś jakimś grafikiem albo coś
Odpisz
1 lipca 2018, 15:05
No tak, do pracy są świetne, ale nie są tak dobre do użytku domowego, przynajmniej według mnie.
Odpisz
1 lipca 2018, 16:27
@avalon3440: rzecz gustu, to była tylko moja opinia
Odpisz
1 lipca 2018, 17:18
nie rozumiem argumentu " macki nie są do gier a do pracy"
Jak ma za gówniane parametry żeby ruszyć grę z 2008 to dlaczego ma być szybszy w pracy?
Odpisz
1 lipca 2018, 19:20
Optymalizacja jest łatwiejsza na zamkniętym systemie
Odpisz
1 lipca 2018, 21:29
@CoolSceleton95: Mam MacBooka już dość długo i jestem bardzo zadowolona że przesiadłam się z Windowsa. Szczególnie że dość dużo gier mi na nim działa bez problemu ;) Może nie odpaliłabym na nim Fallouta 4, czy GTA 5, ale Limbo, Mini Metro czy nawet Heartstone działają bez problemu.
Odpisz
1 lipca 2018, 19:08
5 bo iOS jest słaby
Odpisz
1 lipca 2018, 19:04
zawsze xD
Odpisz
1 lipca 2018, 18:20
szczerze?
iOS czy ten jakiś system na macki-poważny system dla bogatych ludzi
windows-bardzo wieszajacy się system dla biedaków
linux-zajebisty system do programowania
Odpisz
1 lipca 2018, 20:11
Z ostatnim się zgodze
Odpisz
2 lipca 2018, 07:26
A wiesz, że każdy wymaga od systemu czegoś innego? Spora cześć osób korzystająca z komputera nie programuje, więc na ch*j im Linux? MacOS, jest wygodny dla ludzi pracujących biurowo lub kreatywnie, a Windows dla graczy, tyle w temacie. Lubisz programować? To super, szanuję, ale nie widzę sensu w twoim komentarzu
Odpisz
7 sierpnia 2018, 20:49
Naszczęście Windows 10 ma większe wymagania :D
Odpisz
1 lipca 2018, 12:15
Czy tylko ja to przeczytałem w rytmie wyłączania windowsa?
Odpisz
1 lipca 2018, 10:08
ja dostałem lapka z linuxem XD
Odpisz
1 lipca 2018, 10:39
@memediler: współczuję
Odpisz
1 lipca 2018, 11:42
@CoolSceleton95: bo bardzo trudna rzeczą w dzisiejszych czasach jest przeinstalowanie systemu
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 19:07
@Thundere: Tylko że Windows nie jest darmowy, no chyba że mówimy o piracie to wtedy reinstall nie jest taki łatwy.
Odpisz
1 lipca 2018, 19:19
@tomek123321: do pirackiego windowsa polecam program novicorp wintoflash
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 10:08
Windows to najlepszy system dla zwykłego użytkownika komputera. Stabilność ubolewa kosztem prostoty obsługi, co i tak dla takiej osoby nie jest niczym strasznym.
Odpisz