Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Pilne
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2018, 11:53
A kto nie lubi :)
Odpisz
3 lipca 2018, 22:23
Czasami mam wrażenie, że jestem jedynym użytkownikiem jakiejkolwiek konsoli z serii DS... Dlaczego są tak mało popularne w polsce?
Odpisz
4 lipca 2018, 02:57
@remigiuszkam8: Zerowe wsparcie Nintendo w Polsce, przez co prawie nikt DS'a do Nas nie importował a jeśli już importował to kosztował on znacznie więcej niż na zachodzie gdzie był oficjalnie dostępny a mając do dyspozycji Nintendo DS i PSP w podobnej cenie większość ludzi brała PSP bo ładniejsza grafika a to dlatego że u nas Nintendo to poprostu tylko firma nie jest znana ani kultowa jak w USA bo u nich na konsolach nintendo wychowało się wielu ludzi u nas ze względów geopolitycznych nie sprzedawano konsol nintendo ale na początku lat 90. zaczęto w polsce sprzedawać konsolę Pegasus był to klon konsoli Nintendo Family Computer w skrócie FAMICOM czyli japońskiej wersji konsoli NES i dlatego wiele ludzi kojarzy Mario ale nie kojarzy samego Nintendo a sprzedaż nintendo jest także opierana na sentymencie graczy ale jak wiadomo w polsce to nie zadziała bo więcej ludzi kojarzyło klona konsoli niż jej oryginał i na dobrą sprawę konsole nintendo były mało dostępne przez ograniczony import poprzez jakieś małe firmy których pracownicy jeździli do niemiec kupowali tyle ile się dało i sprzedawali w polsce z ogromną marża sprawa poprawiła się dopiero w czasach WIIu ale jako że sama konsola była niewypałem to też się bardzo nie sprzedała
Odpisz
4 lipca 2018, 18:23
dobrze znam historię nintendo na polskim rynku i trochę żałuje że nie doceniono u nas ich konsol
Odpisz
2 lipca 2018, 14:07
Jakiw to pokemony?
Odpisz
3 lipca 2018, 19:08
@Tekashi6IX9INE: X/Y albo ORAS.
Odpisz
3 lipca 2018, 20:45
@Tekashi6IX9INE: pikachu
Odpisz
3 lipca 2018, 19:07
co to za konsolka?
Odpisz
3 lipca 2018, 19:08
@BubbleGum_14: 3DS
Odpisz
3 lipca 2018, 19:08
@Tsavoren: Kk
Odpisz
2 lipca 2018, 09:56
Ty ch*ju
teraz jestem głodny
Odpisz
2 lipca 2018, 10:20
@MrCienki: *złowieszczy śmiech*
Odpisz
2 lipca 2018, 11:32
@Boberek00: Boberku! Alärm alärm!
Odpisz
2 lipca 2018, 11:33
?
Odpisz
2 lipca 2018, 11:36
@Boberek00: Bäzyliszek zjädł kmiecica!
Odpisz
3 lipca 2018, 19:18
@Boberek00: o ty ch*ju bobrze
Odpisz
2 lipca 2018, 08:55
5 bo pokemony
Odpisz