Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2012, 15:32
Hahahaha ostatnie mnie rozwaliło i ta mina gościa huehehehe
Odpisz
2 czerwca 2018, 13:28
@Dabres: słodkie
Odpisz
9 grudnia 2010, 08:50
też chcę mieć takiego kotka 5/5
Odpisz
22 czerwca 2011, 18:21
@Orokana: taaaak, gdybyś wiedziała ilu strażników podczas robienia powyższych zdjęć miało oko na tego "kotka"...
Odpisz
27 października 2010, 19:07
kiedys jak zgłodnieje to bedzie gorzej aje sobie go na obiad na raz wejdziexD
Odpisz
23 października 2010, 23:01
barabara tygrysku
Odpisz
5 października 2010, 20:47
kimkolwiekJS
rozwaliles czy rozwaliłas mnie swoim kometazem cytuje "słodkie" :)
Odpisz
3 października 2010, 19:52
Z pewnoscia od dzieciństwa. Ale to nie oznacza, że mozna im bezgranicznie ufac. Te zwierzaki sa nieprzewidywalne nawet, jak sie od małego oswaja.ile to bylo przypadkow, że pies zabił własnego właściciela, a co dopiero tygrys. Maniek, dobrze piszesz...
Odpisz
3 października 2010, 18:25
u na 4 to kotek na pieska
Odpisz
2 października 2010, 22:03
zginie zginie :) wy pierdzielcie o wychowaniu od malego... jak pies potrafi zagryźć dziecko a przeciez zyl w dobrej rodzinie :) macie pojecia dzieci fest :) one maja agresje we krwi. tak jak ktos ze gdy sie napije dostaje agresora a inny idzie spac :) poczytajcie trochu. na podkarpaciu jest gosciu ktory ma lwa simbe zobaczcie co mowi na temat agresji takich zwierzat :)
Odpisz
2 października 2010, 15:05
5\5
Odpisz
1 października 2010, 07:38
5 . Macie racje . Takie kicie to od dzieciństwa wychowywać .
Odpisz
30 września 2010, 20:18
Chupa...
Nie mając o czymś pojęcia - nie komentuj, aby się nie ośmieszyć.
Odpisz
30 września 2010, 15:43
buzi buzi kiciu XD
Odpisz
30 września 2010, 07:28
trampekPL ma rację 5
Odpisz
29 września 2010, 20:26
moj wujek pracujący w zoo warszawskim zajmuje sie tego typu zwierzetami. np jakies lwiątko jest to on sie nim zajmuje baaaardzo dlugo i on tez ma tego typu foty z tygrysami lwami itp ;)
Odpisz
29 września 2010, 19:18
ma facio szczęście, że może tak się bawić z tymi tygrysami. Zgadzam się z Pikachu i trampekPL
Odpisz