eee.. wywalić kłódkę i kupić nową? :D no bo po co was palnik albo kowal? żeby to rozwalić? a po co was w takim razie ta kłódka, skoro będzie zepsuta? :D
Nie widzę powodu dlaczego trzeba by to otworzyć ;)
Bo po co otwierać/ Żeby dostać się do klucza? Ale klucz nie jest potrzebny, bo kłódka nic nie trzyma.
Kłódka jako oryginalna zawieszka do klucza.
Przecież klucz nadaje się do użycia, kłódka nie jest na niczym specjalnym zapięta, ja tam nie widzę problemu.
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2020, 09:35
Huston we've got A problem
Odpisz
16 września 2015, 19:56
jak w wózkach zakupowych
Odpisz
14 maja 2013, 23:35
Otworzyć kluczykiem od kłódki. Bo ten jest za duży, żeby był od niej ;)
Odpisz
11 maja 2013, 18:58
eee.. wywalić kłódkę i kupić nową? :D no bo po co was palnik albo kowal? żeby to rozwalić? a po co was w takim razie ta kłódka, skoro będzie zepsuta? :D
Odpisz
12 maja 2013, 11:30
@Karso21Respawn: Ale wiesz, jeśli klucz był do czegoś innego. ;)
Odpisz
12 maja 2013, 14:59
no to otworzyć kluczem do kłódki? :D a jeśli sie nie ma klucza, to wytrychem :D
Odpisz
12 maja 2013, 17:58
@Karso21Respawn: Po co? Mamy palnik! Więcej zabawy! :D
Odpisz
14 maja 2013, 15:13
z brzeszczotem więcej :D
Odpisz
14 maja 2013, 21:09
@bylejakbylegdzie: Mniej, my piromani wolimy palniki.
Odpisz
14 maja 2013, 22:11
@Axl_MMX: to zamiast palnika lepiej użyć proch czarny klasyczny :D kłódka pójdzie w złom
Odpisz
14 maja 2013, 20:01
Nie widzę powodu dlaczego trzeba by to otworzyć ;)
Bo po co otwierać/ Żeby dostać się do klucza? Ale klucz nie jest potrzebny, bo kłódka nic nie trzyma.
Odpisz
14 maja 2013, 19:10
Gówno
Odpisz
14 maja 2013, 18:59
Kłódka jako oryginalna zawieszka do klucza.
Przecież klucz nadaje się do użycia, kłódka nie jest na niczym specjalnym zapięta, ja tam nie widzę problemu.
Odpisz
14 maja 2013, 18:47
najłatwiej byłoby użyć zapasowego
Odpisz
14 maja 2013, 16:23
drugim kluczem
Odpisz
14 maja 2013, 15:23
Where is your god now?!
Odpisz
11 maja 2013, 18:44
teraz po piłkę do metalu lub kowala
Odpisz
11 maja 2013, 17:17
Palnik acetylenowo tlenowy. :)
Odpisz