Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2019, 17:02

Dużo tych potworów... poradzi sobie aż ze 740?

Avatar Krzyniu

2 lipca 2018, 16:47

Na tablicy widzimy nazwy miast związanych z monstrualnymi indywiduami, wskazujące na istnienie czegoś potwornego wewnątrz.
A to na dole to Potworów.

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

3 lipca 2018, 18:13

@Krzyniu: Jak masz coś do Rzeszowa to wyjdź lepiej na pole czy coś a nie

Avatar Krzyniu

3 lipca 2018, 18:29

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: No dobra, w sumie to nie wiem za co mam obrażać Rzeszów, ale miałem potrzebę zażartowania z tych dwóch patomiast xD

Avatar venomman

3 lipca 2018, 23:54

@Krzyniu: Rzeszów w sumie spoko miasto - jest pomnik Pi**y

Avatar CousinJoe

4 lipca 2018, 03:02

@venomman: Uwaga sytuacja prawdziwa. Jestem z kumplami we Lwowie idziemy do JEDYNEGO Maca w mieście. I nagle słyszymy uderzenia basu prawdopodobnie piosenki Alana Walkera w przyśpieszeniu +/- 120%. Obracam się i widzę GOLFA IV z opuszczonymi szybami. Kumpel żartuje, że pewnie Polacy wiochę na Ukrainie robią (Auto stało na światłach i nie widzieliśmy tablic) kiedy obiekt naszego "zainteresowania" ruszył zobaczyliśmy blachy RTA i nasze zażenowanie tamtą sytuacją pojawia się za każdym odwiedzeniem Rzeszowa (co jest rzadkie bo jestem z Grudziądza)

Avatar venomman

4 lipca 2018, 09:56

@CousinJoe: RTA to okolice Rzeszowa, miasto samo w sobie jest spoko

Avatar CousinJoe

4 lipca 2018, 10:33

@venomman: Ale w Rzeszowie co 5 golf robi to samo więc nie do końca

Avatar scrof

2 lipca 2018, 19:40

Łódź- centrum potworów
Jeden myślnik a ile zmienia

Avatar panPepe

3 lipca 2018, 18:51

@scrof: A ja mieszkam w Łodzi i jestem z tego dumny

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2018, 19:05

@panPepe: Mamy to gdzieś.

Avatar CousinJoe

4 lipca 2018, 03:03

@panPepe: To prawda, że meneli jest więcej niż Ukraińców w Wołkowyji?

Avatar ben1794

3 lipca 2018, 23:04

Nie wie ktoś gdzie mogę znaleźć stronę ze skanami kart do gwinta z wieśka 3.

Avatar hehineji

3 lipca 2018, 22:15

ej ja też jestem z rz*szowa

Avatar Macias23

3 lipca 2018, 20:16

Ej to ta miejscowość, skąd jest Piasek Potworów?

Avatar albert7168

3 lipca 2018, 18:10

Mieszkam 6 km od Potworowa, wiedźmini często pytają o droge.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka