Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar seryjnysracz

4 lipca 2018, 23:19

Oni mają w tym wieku mocno nadwyrężone nogi.

Avatar DominO6150

4 lipca 2018, 08:05

Wiekszosc piłkarzy konczy kariere tak w okolicach 40

Avatar Jejak1

4 lipca 2018, 10:49

@DominO6150: najstarszy wiek kiedy koleś grał na meczu to 40 lat.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 11:00

@DominO6150: w okolicach 35*

Avatar Jarzebina5

4 lipca 2018, 12:18

@Jejak1: Ziomuś na tym mundialu bramkarz egiptu (lub arabi s)
miał 43 lata lolz

Avatar Jejak1

4 lipca 2018, 12:19

@Jarzebina5: Miałem na myśli Polaków. Ale dzięki, tego nie wiedziałem.

Avatar Jarzebina5

4 lipca 2018, 12:30

@Jejak1: ok, nie uwzględniłeś tego

Avatar Mijak

4 lipca 2018, 08:17

Ciekawe, w jakim wieku esportowcy będą się robić za starzy żeby grać na profesjonalnym poziomie.

Avatar Ktos_

4 lipca 2018, 08:53

@Mijak: Trzeba by znaleźć jakieś badania dotyczące pogarszaniu się czasu reakcji z wiekiem, bo chyba to najważniejszy czynnik w e-sporcie

Avatar CzarnyGoniec

4 lipca 2018, 09:17

@Ktos_: Kojarzę jedno badanie na kierowcach samochodów, tam wyszło, że istotne pogorszenie się następuje koło 45 roku życia.
Próbka badana w tamtym badaniu była jednak trochę mała (koło 100 osób) żeby z dużą pewnością uogólnić to na populacje.

Avatar stan6

4 lipca 2018, 09:23

@Ktos_: akurat z tego co wiem, regularne granie w jakieś gierki wymagające szybkiej reakcji, poprawia ją, więc taki ktoś mógłby teoretycznie grać do emerytury...

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 09:37

@Mijak: W sensie Rock chyba mie jest najgorszy

Avatar CeeKay

4 lipca 2018, 10:03

Rock najlepszej reakcji nie ma, ale też jakiś stary nie jest. Zawsze się tłumaczył tym, że gra słabiej niż kiedyś przez długą przerwę w graniu

Avatar
asasinpio

4 lipca 2018, 11:36

@Mijak: Czas reakcji to jedno, ale pogarszanie wzroku z wiekiem to, chyba większy problem. Okulary i soczewki, racja umożliwiają widzenie, ale trochę zakrzywiają wszystko.

Avatar Mijak

4 lipca 2018, 11:44

Wielu najlepszych graczy na świecie to okularnicy. Ale nie wiem jak silne wady wzroku mają, nie mogę dotrzeć do tych informacji.

Avatar
asasinpio

4 lipca 2018, 11:48

@Mijak: Mój znajomy całkowicie nie radzi sobie na snajperce, a ma jakieś -2.

Avatar Polski322

4 lipca 2018, 12:00

Ja sobie radzę ze snajperkami a mam z -7

Avatar MajnkraftAlusiek

4 lipca 2018, 10:34

Avatar
Brodacz

2 lipca 2018, 18:24

Serio Szpakowski tak powiedział?

Avatar Palauball

2 lipca 2018, 23:21

Nie, ale 32 lata w piłce nożnej to weteran, lub co najmniej zaprawiony w boju

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka