Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

5 maja 2021, 09:32

Lubię robić pizzę

Avatar Kaintedover78

22 października 2018, 20:44

Czy ktoś jeszcze pamięta czasy w których duża cola miała większą nalepkę?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2018, 19:18

Cola może być, ale już ta pizza mi nie pasuje. Kiedyś ją jadłam i mnie mdliło

Avatar Bartosz431

5 lipca 2018, 21:09

Tak a pro po januszy jak byłem na kolonii to był na niej taki chłopak co sie nazywał Piotrek tracz ale wszyscy mówili na niego pjoter

Avatar Anishogen

15 sierpnia 2018, 20:52

@Bartosz431: N O B O D Y C A R E S.

Avatar Wiktor_z_Rivii

5 lipca 2018, 14:28

G R U B Y B E N E K

Avatar Czurr

Edytowano - 5 lipca 2018, 12:11

"Przecież ta Kola jest Oryginal!"

Avatar M_ateo_1

5 lipca 2018, 01:13

najlepsze są te pizze z biedronki.

Avatar Broski

4 lipca 2018, 22:21

No jak jemu smakuje to o co chodzi?

Avatar Rakiczan

4 lipca 2018, 21:32

Te mrożone pizze są najlepsze, nie dość że kosztują coś koło 10zł do tego kostka sera i jakaś szynka za kolejne 5-10zł i mamy pizze lepszą od takiej z restauracji bo sypiemy tyle sera ile chcemy i dajemy tyle szynki ile chcemy i nie żydzimy na dodatkach jak większość restauracji

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 16:27

śmierdzi od tej pizzy, to pewnie przez paprykę...
czemu do większości jedzenia dodają paprykę?

Avatar DAVJD

4 lipca 2018, 17:54

Papryka nie śmierdzi. Chyba że zepsuta jest.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 19:16

@DAVJD: śmierdzi, nawet jak jest świerza

Avatar DAVJD

4 lipca 2018, 20:08

świeża* zostańmy przy tym że dla mnie nie śmierdzi a dla ciebie tak, dobra? Nie chcę mi się prowadzić konwersacji, która prowadzi jedynie do kłótni o głupią sprawę.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 20:26

@DAVJD: wybacz za błąd, tłumaczę to ciężkim dniem, jeszcze to słońce -.-

racja, nie ma co się kłócić o głupotę

Avatar rozwalgo

4 lipca 2018, 16:44

Taka pizza ze sklepu jest lepsza, a najlepsza jest robiona w domu

Avatar BOSS111

4 lipca 2018, 19:00

@rozwalgo: Ja wolę te kupne dlatego że moja mama zawsze robi w domu i znudziła mi się trochę a ta kupna ma jakby nowy inny smak.

Avatar michaolekYT

4 lipca 2018, 17:14

było

Avatar Figarus

4 lipca 2018, 16:34

Figarus też (sam często kupuję taką).

Avatar
TheHackerGames

4 lipca 2018, 16:19

Sam tą pizzę kupuję :^

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 16:15

byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka