To uczucie, gdy skończysz pisać pracę dyplomową
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Albo dla osób w spektrum
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2013, 14:14
Haha głupie ludzie ja nie musieć się uczyć ani pisać "prac dyplomowych" :3
Odpisz
13 maja 2013, 14:28
@jacek1s: Bo...???
Odpisz
13 maja 2013, 14:28
@klaudunia710: bo jest kanapką
Odpisz
13 maja 2013, 14:35
@roma2000: A no tak! Cały czas zapominam xD
Odpisz
13 maja 2013, 14:46
@klaudunia710: Kanapki take jak ja są za mądre by gnić w szkole :)
Odpisz
13 maja 2013, 14:47
@jacek1s: ale w plecaku szkolnym mogą :D
Odpisz
13 maja 2013, 14:50
@ronaldocr7: tylko te skazane na śmierć :)
Odpisz
13 maja 2013, 14:55
@jacek1s: przez zostawienie je w samotnosci
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2013, 20:47
@jacek1s: Nie chce mi się robić drugiego śniadania do szkoły. Wskakuj do plecaka!!
Odpisz
13 maja 2013, 21:28
@klaudunia710: niet
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2013, 14:36
@jacek1s: sam kiedyś na moim profilu pisałeś że ,, Jestem twoją kanapką, Zjedz mnie w końcu!'' ( to był cytat) Zdecyduj sie
Odpisz
14 maja 2013, 14:56
@klaudunia710: nie lubię plecaków ;_;
Odpisz
14 maja 2013, 19:57
@jacek1s: Dlaczego?
Odpisz
14 maja 2013, 20:46
@klaudunia710: bo tam jest ciemno i książki mnie gniotą ;_;
Odpisz