Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arenak1111

7 lipca 2018, 12:53

Edge/Explorer jest jak drewniany kilof z MC, jest beznadziejny, ale bez niego nie będziesz miał następnych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar arenak1111

27 lipca 2019, 16:40

Złota Łopata dla odkopywacza komentarzy z przed roku

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 18:08

@arenak1111: ja z losowych, nie zauważyłam

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 15:22

Ja używam opery.

Avatar Vojtaz125

7 lipca 2018, 12:28

#TeamMozilla

Avatar Karoxxx

6 lipca 2018, 23:05

ja Cię potrzebuję <333

Avatar SnaqS

6 lipca 2018, 19:16

edge nie jest taki zły

Avatar SynBiskupa

6 lipca 2018, 19:22

@SnaqS: co nie zmienia faktu że konkurencja jest lepsza

Avatar SnaqS

6 lipca 2018, 19:55

@SynBiskupa: u mnie działa lepiej niż chrome

Avatar SynBiskupa

6 lipca 2018, 20:51

@SnaqS: u mnie wręcz przeciwnie ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Maryla05

6 lipca 2018, 22:07

@SynBiskupa: Ja tam stale korzystam z edge

Avatar Yoo_Kihyunnie

Edytowano - 6 lipca 2018, 19:22

Najlepsza przeglądarka to Firefox
\___/

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2018, 19:55

@Yoo_Kihyunnie: Pff... Opera masterrace!

Avatar opalonygosc222

6 lipca 2018, 21:55

OPera master race*

Avatar JaToTen

7 lipca 2018, 13:40

@opalonygosc222: Opera? Chyba srera!

Avatar opalonygosc222

8 lipca 2018, 12:22

@JaToTen: OPera

Avatar michaolekYT

6 lipca 2018, 19:06

błąd tu jest Microsoft edge a nie explorer

Avatar WaluigiLuncher

6 lipca 2018, 19:56

@michaolekYT: r/wooosh

Avatar arenak1111

7 lipca 2018, 12:56

@michaolekYT: Co nie zmienia faktu że jest beznadziejny

Avatar RumekFuria

4 lipca 2018, 23:54

Ja go potrzebuje bo jest on najlepszą przeglądarką na Windows Phone...

Avatar marek20004

4 lipca 2018, 14:50

Ja jak zainstalowałem system system na nowym komputerze to jedyne programy jakie miałem na pulpicie to edge i kosz, więc jedyne co mogłem zrobić to pobrać operę przez edga a potem przenieść edge do kosza

Avatar Kabaczek15

4 lipca 2018, 13:02

Ściąganie chroma przez explorela to tak jakby kazać komuś wykopać własny grób

Avatar UZMAjejownik

Edytowano - 4 lipca 2018, 12:51

Swego czasu oglądałem na anime na explorerze

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 12:48

Jestem ciekaw czy pojawi się Gównoburza na temat przeglądarek

Avatar Jarzebina5

4 lipca 2018, 12:32

Edge*

Avatar Archeologwinternetach

4 lipca 2018, 12:24

Fajny szablon.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A jednak zrobili to w ten sposób

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka