Typowy poranek w Heroesach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2018, 16:37
Jakoś tak mi się skojarzyło.
Odpisz
5 lipca 2018, 09:03
o kurde, aż nabrałem ochoty by sobie pograć w heroer 3
Odpisz
5 lipca 2018, 10:10
@massesd: Ja byłem mały jak w to grałem, nie ogarniałem zbyt wiele, ale sama nostalgia robi swoje. Dodam, że strategie to jeden z moich mniej lubianych gatunków, ale nawet ja widzę jakim Heroesy 3 są arcydziełem.
Odpisz