Jak dla mnie Polska chałwa jest za tłusta, nigdy za nią nie przepadałam. Przez to też uważałam, że każda chałwa tak smakuje dopóki nie spróbowałam Rosyjskiej.
@niggiddu: zależy jaka, nasza też mi smakuje jak piasek
Kiedyś mi rodzice z Ukrainy przywieźli i nawet dobra była - konsystencja podobna ale już nie samkowała jak piasek
Komentarze
Odśwież1 stycznia, 14:38
Ale chałwa jest akurat dobra
Odpisz
6 lipca 2018, 15:08
Irysy to moje ulubione.
Śliwka w papierku?
W mojej miejscowości dawali dzieciakom ziemniaki i mówili, że to jabłka.
Przynajmniej jedna baba.
Odpisz
7 lipca 2018, 03:07
Białystok?
Odpisz
7 lipca 2018, 21:38
@ProfesorKalas: Nie Białystok, sory, nie podaje
Odpisz
9 marca 2020, 07:38
Radom?
Odpisz
26 czerwca 2021, 00:23
@Last_Chance: sko
Odpisz
9 maja 2021, 10:03
Chałwa jest super ale te śliwki to hamstwo
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:32
Ej, ale Śliwkę Nałęczowską, chałwę i Irysy to ty szanuj.
Odpisz
25 września 2019, 11:29
Polskie słodycze w skrócie.
Odpisz
6 lipca 2018, 20:55
ale chałwe to ty szanuj
Odpisz
6 lipca 2018, 18:18
Jak dla mnie Polska chałwa jest za tłusta, nigdy za nią nie przepadałam. Przez to też uważałam, że każda chałwa tak smakuje dopóki nie spróbowałam Rosyjskiej.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2018, 15:28
Lubię chałwę, ale faktycznie smakuje trochę jak kurz z cukrem (i tłuszczem)
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2018, 12:04
Zdaję sobie sprawę, że inni lubią chałwę, ale mi zawsze smakowała jak piasek.
Ups...
Odpisz
6 lipca 2018, 15:12
@niggiddu: zależy jaka, nasza też mi smakuje jak piasek
Kiedyś mi rodzice z Ukrainy przywieźli i nawet dobra była - konsystencja podobna ale już nie samkowała jak piasek
Odpisz
6 lipca 2018, 14:03
Chałwę to ja zawsze porównywałam do mokrego piasku z cukrem x3
Odpisz
6 lipca 2018, 12:37
irysy to ty szanuj, a waniliowa chałwa jest dobra
Odpisz
6 lipca 2018, 13:56
Ale tłusta;c
Odpisz
6 lipca 2018, 13:19
Chałwa jest z Iranu.
Odpisz
6 lipca 2018, 13:55
@Hello_pati: A nie Turcji (nie jestem pewien)
Odpisz
6 lipca 2018, 13:41
#teamkukułka
Odpisz
6 lipca 2018, 13:24
było
Odpisz
6 lipca 2018, 13:11
Było, dobrze pamiętam jak wrzucano.
Odpisz