memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 8 lipca 2018, 20:19
u mnie takie ceny(tanij)
Odpisz
8 lipca 2018, 15:34
jak by kolega pytał, to mapa Górale V niepamiętam do fs17
8 lipca 2018, 16:16
Panie co tak drogo?
5 lipca 2018, 22:18
Ku*wa to jest przerażające pamiętam czasy jak w moim rejonie płaciło się 1,65 zł za LPG
5 lipca 2018, 23:13
U mnie jest 2.24 czy jakoś tak
8 lipca 2018, 16:02
Kilka lat temu u mnie było po 1,20 - 1,60 ._.
8 lipca 2018, 15:50
me me big boy
8 lipca 2018, 15:48
Gdyby były zbyt tanie to za homofobie by ich pozwali :v
5 lipca 2018, 23:18
T A K I C * * *
8 lipca 2018, 15:42
@Nyanfetamina: A u mnie do dziś za benzynę płaci się 4,89
6 lipca 2018, 00:36
2.70 za gaz to drogo, tutaj najdrozszy tylko 2.10
5 lipca 2018, 23:09
4,20 powinno być hehe 👌
5 lipca 2018, 21:40
2,69 oku*wa ale drogo
5 lipca 2018, 21:45
@Pikachu_fan_Subaru: Panie bo to najlepsza jakość jest dlatego tak drogo
5 lipca 2018, 22:09
@Polski_Ziemniok: Ch*ja przy autostradzie kulczyka złodzieja
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 lipca 2018, 20:19
u mnie takie ceny(tanij)
Odpisz
8 lipca 2018, 15:34
jak by kolega pytał, to mapa Górale V niepamiętam do fs17
Odpisz
8 lipca 2018, 16:16
Panie co tak drogo?
Odpisz
5 lipca 2018, 22:18
Ku*wa to jest przerażające pamiętam czasy jak w moim rejonie płaciło się 1,65 zł za LPG
Odpisz
5 lipca 2018, 23:13
U mnie jest 2.24 czy jakoś tak
Odpisz
8 lipca 2018, 16:02
Kilka lat temu u mnie było po 1,20 - 1,60 ._.
Odpisz
8 lipca 2018, 15:50
me me big boy
Odpisz
8 lipca 2018, 15:48
Gdyby były zbyt tanie to za homofobie by ich pozwali :v
Odpisz
5 lipca 2018, 23:18
T A K I C * * *
Odpisz
8 lipca 2018, 15:42
@Nyanfetamina: A u mnie do dziś za benzynę płaci się 4,89
Odpisz
6 lipca 2018, 00:36
2.70 za gaz to drogo, tutaj najdrozszy tylko 2.10
Odpisz
5 lipca 2018, 23:09
4,20 powinno być hehe 👌
Odpisz
5 lipca 2018, 21:40
2,69 oku*wa ale drogo
Odpisz
5 lipca 2018, 21:45
@Pikachu_fan_Subaru: Panie bo to najlepsza jakość jest dlatego tak drogo
Odpisz
5 lipca 2018, 22:09
@Polski_Ziemniok: Ch*ja przy autostradzie kulczyka złodzieja
Odpisz