Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2018, 22:37
- Tato czemu masz tak na imię?
- Bo mój tata był fanem Ronalda Reagana.
- Dzięki tato.
- Spoko Cristiano Ronaldo Jr
Odpisz
8 lipca 2018, 22:12
@SongMan: Rób z tego mema.
Odpisz
13 lipca 2018, 22:17
@Broski: Nie pykło memy.jeja. pl/421595,nie-umiem-w-memy.html
Odpisz
8 lipca 2018, 15:46
TATE JA CHCE ZAGRAĆ W F O R T N I T E
Odpisz
8 lipca 2018, 10:54
Odpisz
5 lipca 2018, 23:43
Czemu nikt się nie zastanawiał dlaczego tu jest przycięte j itd w randomowym miejscu? Tu jest watermark.
Odpisz
8 lipca 2018, 10:29
I co z tego?
Odpisz
8 lipca 2018, 10:34
@PanSowa12: Bo jest kradziony, a to plagiat, a po za tym regulamin jeja tego zabrania.
Odpisz
8 lipca 2018, 10:47
Memy są po to by je udostępniać na innych stronach
Odpisz
8 lipca 2018, 10:52
@Jasnowidz: ALE TO ŁAMIE REGULAMIN I PRAWO POLSKIE JEDNOCZEŚNIE.
Odpisz
8 lipca 2018, 10:53
To co mamy tu dodawać? Zdjęcie siurków?
Odpisz
8 lipca 2018, 10:54
@Jasnowidz: MOŻNA KU*WA COŚ WYMYŚLEĆ? JEST TYLE SZABLONÓW, TYLE ZDJĘĆ DO KTÓRYCH MOŻNA DODAĆ NAPISY, ALE NIE LEPIEJ UKRAŚĆ.
Odpisz
8 lipca 2018, 11:07
Jak ktoś nie ma pomysłu na mema to co ma zrobić?
Odpisz
8 lipca 2018, 11:13
I poco ta agresja?
Odpisz
8 lipca 2018, 11:18
@Jasnowidz: Nie wrzucać.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2018, 11:20
Lepiej wrzucić takiego z innej strony. Gdyby wszyscy myśleli jak ty, żaden mem nigdy nie stał by się popularny.
Odpisz
8 lipca 2018, 11:22
Albo nie było by tu žadnego mema
Odpisz
8 lipca 2018, 11:27
@Jasnowidz: Ja wrzucam z napisami, ze zdjęć dostępnych na jeja albo swoje.
Odpisz
8 lipca 2018, 11:29
dlatego nikt ich nie lubi
Odpisz
8 lipca 2018, 11:30
@Kasiuula: "NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI".
Odpisz
8 lipca 2018, 12:07
Ty chyba sam nie masz pojęcia czym jest mem
Odpisz
8 lipca 2018, 12:52
O KU*WA WATERMARK IDE NA POLICJE
Odpisz
8 lipca 2018, 17:19
Odpisz
8 lipca 2018, 17:23
@wiedzma102: To nie jest rozpowszechnianie, admin poprawił teraz dobrze.
Odpisz
8 lipca 2018, 17:24
Kradzież też to nie jest
Odpisz
9 lipca 2018, 01:37
@Jasnowidz: po prostu mu wszyscy wyjebmy i się dowie jak działa mem
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2018, 01:39
@Brazilball_: Tylko niech chociaż zostawi źródło jak kradnie, bo tak po prostu opluwa autora.
Odpisz
9 lipca 2018, 01:44
Jestem pewien że ten watermark nie był oryginalnym źródłem
Odpisz
9 lipca 2018, 01:49
@PanSowa12: To tak jakby jeść gówno wysrane trzy razy.
Odpisz
9 lipca 2018, 01:54
Czemu wypowiadasz sie na temat o którym nie masz pojęcia?
Odpisz
9 lipca 2018, 09:02
@PanSowa12: A co zrobiłeś przez chwilą? ty hipokryto!
Odpisz
9 lipca 2018, 10:41
???
Odpisz
9 lipca 2018, 10:51
@PanSowa12: ... Nie widzisz?
Odpisz
9 lipca 2018, 10:53
Ja mam na ten temat podstawowe pojęcie w przeciwieństwie do ciebie
Odpisz
9 lipca 2018, 10:54
To nie jest oznaka hipokryzmu
Odpisz
9 lipca 2018, 10:54
@PanSowa12: Ale normicki tekst.
Odpisz
9 lipca 2018, 10:58
@Jasnowidz: on trolluje
Odpisz
9 lipca 2018, 10:59
@PanSowa12: Już wiem
Odpisz
9 lipca 2018, 10:59
@PanSowa12: 12 to twój wiek zawarty w nicku?
Odpisz
9 lipca 2018, 11:03
@Jasnowidz: W sensie nikt o normalnych zmysłach nie byłby w stanie prowadzić dyskusji przeciwko 7 osobom.
Zresztą określenie wieku i nazwanie kogoś normikiem potwierdza jeszcze bardziej moją tezę.
Albo jest trollem, albo ma uszkodzony mózg.
Odpisz
9 lipca 2018, 11:04
@PanSowa12: Trollowali to twoi rodzice dwanaście lat temu.
Odpisz
9 lipca 2018, 11:09
Dobra ja już zablokuje wiadomości z wątku
Odpisz
9 lipca 2018, 11:10
Pojechałeś po czichś rodzicach. Jesteś taki inteligentny
Odpisz
9 lipca 2018, 11:11
@Jasnowidz: Czemu zrobiłem takiego zje**nego trolla?
Odpisz
9 lipca 2018, 11:12
Bo sam jesteś zje*anym trollem
Odpisz
9 lipca 2018, 11:13
@Jasnowidz: O nie, przesadziłeś
Odpisz
9 lipca 2018, 12:32
@Jasnowidz: Co tu się
Odpisz
9 lipca 2018, 12:33
@Brazilball_: Nie wnikaj
Odpisz
10 lipca 2018, 17:36
@Jasnowidz: o ch*j co tu się
Odpisz
20 lipca 2018, 12:16
xD
Odpisz
20 lipca 2018, 12:20
@Grzechoooo: P O T Ę Ż N E I K S D E .
Odpisz
20 lipca 2018, 12:36
P
Odpisz
20 lipca 2018, 17:21
@Grzechoooo: O
Odpisz
20 lipca 2018, 17:22
TĘŻNE IKS DE
Odpisz
20 lipca 2018, 17:38
@Jasnowidz: .
Odpisz
6 lutego 2019, 12:15
Odkopię ten fascynujący wątek
Odpisz
6 lutego 2019, 12:18
@StrusPedziwiatr: heh
Odpisz
6 lutego 2019, 13:33
@StrusPedziwiatr: Nie mogę, jestem zajęty tworzeniem rasowo czystej Europy.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:46
miałem coś napisać, ale zapomniałem co.
Odpisz
30 marca 2020, 02:44
śmieszne wsm
Odpisz
30 marca 2020, 22:05
@Desuv: nom
Odpisz
6 lipca 2018, 00:36
Zrobił chociaż coś mądrego... Kupił młodemu ps4... Gówno burza za 3... 2... 1..
Odpisz
6 lipca 2018, 08:33
@SilverHedgehog: mógł mieć wyku*wisty pc
Odpisz
8 lipca 2018, 09:33
pc=konsole
Odpisz
8 lipca 2018, 09:33
@Yukiterku: konsola*
Odpisz
8 lipca 2018, 10:02
@Yukiterku: PC>konsole
Odpisz
8 lipca 2018, 10:27
@SilverHedgehog: Osobiście uważam że PS4 jest świetną konsolą dla rodzin
Mimo tego dla siebie to kupiłbym Switcha
Odpisz
5 lipca 2018, 22:21
Ronaldo in nutshell
\______/
Odpisz
5 lipca 2018, 22:31
@Szortek: Nwm ale w sumie nawet jeśli to nie widzę w tym niczego złego, wręcz przeciwnie.
Odpisz
5 lipca 2018, 22:32
Jest strasznym narcyzem.
Strasznie strasznym.
Odpisz
5 lipca 2018, 22:35
@Szortek: Jest straszną pi**ą.
Odpisz
5 lipca 2018, 22:54
@Szortek: Z tym narcyzmem to nie przesadzajmy, bo zaraz wyjdzie że każdy kto ma poczucie własnej wartości to narcyz xd
Odpisz
5 lipca 2018, 23:05
@Szortek: Hmm. Bo znasz go osobiście i nawet na piwo chodziliście razem najlepsze ziomki
Ale jednak fakt. Jest narcyzem
Odpisz
6 lipca 2018, 00:06
@Palauball: wybudowanie samemu sobie muzeum przecież nie jest wcale narcystyczne. Nic a nic.
Odpisz
6 lipca 2018, 12:36
Ronaldo jest narcyzem i zawsze go nie lubiłem. Jednak trzeba przyznać że dobrze gra.
Odpisz
8 lipca 2018, 08:07
@Palauball: Może jeszcze lizali się po fi*tach w pracy.
Odpisz
5 lipca 2018, 22:27
Odpisz
7 lipca 2018, 14:36
@Zaspanymen33: Jakie to jest piękne
Odpisz
6 lipca 2018, 00:50
Zastanawia mnie, gdzie spie**oliły jego dolne zęby?
Odpisz
5 lipca 2018, 23:01
Pazdan>Ronaldo
Odpisz
5 lipca 2018, 22:30
skorupka czy skrupka
Odpisz
6 lipca 2018, 00:38
@Princess_Unattainable: skorupka
Odpisz
5 lipca 2018, 22:29
Kiedy widzisz jak kapitan przeciwnej drużyny upadnie i sobie głupi ryj rozwali.
Odpisz
5 lipca 2018, 22:25
Ten uśmiech mnie rozwalił
Odpisz