Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 maja 2013, 20:02

Bla bla bla... Taki Cwaniak?
To ja życzę powodzenia na zakręcie. ;*

Avatar Teranert

14 maja 2013, 20:28

Co racja to racja!

Avatar Baca_online

15 maja 2013, 23:40

będzie jeździł tylko po prostych drogach, jakie to logiczne.

Avatar Baca_online

14 maja 2013, 22:44

The LongTruck is so loooooooooooong

Avatar mikulek04

15 maja 2013, 22:31

@Baca_online: ukradłeś mi komentarz D:<

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2013, 21:44

Rozwala mnie ta ciężarówka na końcu ^^

Avatar ewery52

15 maja 2013, 19:34

WTF!?!?!?!?!?!?

Avatar sherman

15 maja 2013, 14:39

nie możliwe

Avatar deltes

15 maja 2013, 14:54

@sherman: Realy?!

Avatar sherman

10 lipca 2013, 19:54

@deltes: przydała by ci się lekcja angielskiego

Avatar deltes

11 lipca 2013, 12:28

@sherman: A co ci się nie podoba ?!

Avatar sherman

Edytowano - 12 lipca 2013, 12:34

@deltes: really?

Avatar deltes

12 lipca 2013, 13:30

@sherman: realy także odpowiada -.-

Avatar sherman

13 lipca 2013, 14:00

@deltes: też ale powinieneś napisać really

Avatar deltes

13 lipca 2013, 15:21

@sherman: REALLY ?!

Avatar sherman

13 lipca 2013, 20:33

@deltes: teraz dobrze

Avatar deltes

13 lipca 2013, 20:45

@sherman: ;3

Avatar Sauron

14 maja 2013, 21:53

Oni tam wiozą Jormugandra.Lub looong cata.Nie jestem pewien.

Avatar Matiq

14 maja 2013, 23:10

@Sauron: A może Uruk-Hai pod Minas Tirith?

Avatar xx7torres7xx

14 maja 2013, 20:16

a ja życze powodzenia wszystkim którzy go wyprzedzają na jedno pasmówce

Avatar SidNorth

14 maja 2013, 23:07

@xx7torres7xx: Polacy to by go spokojnie "na trzeciego" wzieli xD...

Avatar Patryk933

14 maja 2013, 22:07

Anakonde

Avatar kamixo

14 maja 2013, 21:19

a zakręty? :D

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2013, 21:17

Ech... to jest możliwe. A ciężarówka jest pusta. I ma wyznaczoną trasę na prostej drodze, dojeżdża do określonego punktu i tam ją rozkładają i składają z powrotem w dobrą stronę.

Avatar bill425

14 maja 2013, 21:03

nie możliwe nie wyrobiłoby się na żadnym zakręcie

Avatar Axl_MMX

14 maja 2013, 20:59

Silnik by nie wyrobił przy pełnym załadunku.
Chyba, że mają tam silnik przy co którymś kole.

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2013, 20:42

lepiej jakby troche olniej jechała

Avatar FD_God

14 maja 2013, 20:37

Ciekaw jestem co tym przewożą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Przerwa na herbatkę

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pilne

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka