Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2013, 20:02
Bla bla bla... Taki Cwaniak?
To ja życzę powodzenia na zakręcie. ;*
Odpisz
14 maja 2013, 20:28
Co racja to racja!
Odpisz
15 maja 2013, 23:40
będzie jeździł tylko po prostych drogach, jakie to logiczne.
Odpisz
14 maja 2013, 22:44
The LongTruck is so loooooooooooong
Odpisz
15 maja 2013, 22:31
@Baca_online: ukradłeś mi komentarz D:<
Odpisz
15 maja 2013, 21:44
Rozwala mnie ta ciężarówka na końcu ^^
Odpisz
15 maja 2013, 19:34
WTF!?!?!?!?!?!?
Odpisz
15 maja 2013, 14:39
nie możliwe
Odpisz
15 maja 2013, 14:54
@sherman: Realy?!
Odpisz
10 lipca 2013, 19:54
@deltes: przydała by ci się lekcja angielskiego
Odpisz
11 lipca 2013, 12:28
@sherman: A co ci się nie podoba ?!
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2013, 12:34
@deltes: really?
Odpisz
12 lipca 2013, 13:30
@sherman: realy także odpowiada -.-
Odpisz
13 lipca 2013, 14:00
@deltes: też ale powinieneś napisać really
Odpisz
13 lipca 2013, 15:21
@sherman: REALLY ?!
Odpisz
13 lipca 2013, 20:33
@deltes: teraz dobrze
Odpisz
13 lipca 2013, 20:45
@sherman: ;3
Odpisz
14 maja 2013, 21:53
Oni tam wiozą Jormugandra.Lub looong cata.Nie jestem pewien.
Odpisz
14 maja 2013, 23:10
@Sauron: A może Uruk-Hai pod Minas Tirith?
Odpisz
14 maja 2013, 20:16
a ja życze powodzenia wszystkim którzy go wyprzedzają na jedno pasmówce
Odpisz
14 maja 2013, 23:07
@xx7torres7xx: Polacy to by go spokojnie "na trzeciego" wzieli xD...
Odpisz
14 maja 2013, 22:07
Anakonde
Odpisz
14 maja 2013, 21:19
a zakręty? :D
Odpisz
14 maja 2013, 21:17
Ech... to jest możliwe. A ciężarówka jest pusta. I ma wyznaczoną trasę na prostej drodze, dojeżdża do określonego punktu i tam ją rozkładają i składają z powrotem w dobrą stronę.
Odpisz
14 maja 2013, 21:03
nie możliwe nie wyrobiłoby się na żadnym zakręcie
Odpisz
14 maja 2013, 20:59
Silnik by nie wyrobił przy pełnym załadunku.
Chyba, że mają tam silnik przy co którymś kole.
Odpisz
14 maja 2013, 20:42
lepiej jakby troche olniej jechała
Odpisz
14 maja 2013, 20:37
Ciekaw jestem co tym przewożą.
Odpisz