Już dziś znowu pokażą, na co ich stać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To musiało być męczące
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2018, 14:53
Myślałem, że robią remake Harry'ego Pottera o zwiększonej poprawności politycznej
Odpisz
10 lipca 2018, 14:56
@Stitch: Mamy już tego namiastkę, więc nie zdziwiłbym się gdyby takowy remake zrobili szczególnie patrząc na poglądy Rowling.
Odpisz
10 lipca 2018, 15:53
tak się pochwalę patologią na mojej grupie klasowej (to nie ja takie coś pisałem koleżanka wysłała screena)
Odpisz
10 lipca 2018, 15:57
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: nie śmieszne
Odpisz
10 lipca 2018, 18:57
@January: czytając to mam dziwne uczucie, którego nie potrafię wyjaśnić... Być może to przez to, że pisała to jakaś gnojówa...
Odpisz
10 lipca 2018, 20:39
@hesa656: I tu się masz rację. Chciałem się pochwalić patologią klasową, a nie najwyższej jakości humorem.
Odpisz
10 lipca 2018, 20:48
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: a pokazałeś poziom swojej klasy w sumie każda 3 podstawówka ma taki poziom to po co się tym chwalić ?
Odpisz
10 lipca 2018, 22:30
@January: *8 klasa
Odpisz
11 lipca 2018, 00:50
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: To nadal podstawówka.
Odpisz
11 lipca 2018, 08:35
@VanQuisch: Niestety. Gimnazja były naprawdę świetne
Odpisz
11 lipca 2018, 09:23
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: 3 lata temu wyszedłem z gimnazjum. Wyjście z niego do technikum informatycznego było jak wyjście z szamba na marmur.
Gimnazjum to mieszanka patologii i nieporozumienia. Dzieciaki myślące, że są dorosłe i że wszystko im się należy.
Odpisz
11 lipca 2018, 09:30
@VanQuisch: Ale mogli to po prostu oddzielić, dzieci mające po 9 lat i 16-latkowie w jednym budynku blisko siebie to nie jest dobry pomysł (z doświadczenia mówię)
Odpisz
11 lipca 2018, 11:30
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Takie coś wymaga ogromnego nakładu pieniędzy by wybudować oddzielne szkoły dla byłych klas gimnazjalnych.
Inna sprawa to fakt, że zmieniły się jedynie cyferki i nazwy bo tam gdzie były oddzielnie budynki tam nadal będą.
Odpisz
11 lipca 2018, 13:09
@VanQuisch: Może z tym jednym budynkiem rzeczywiście pojechałam, ale w mojej szkole to zwykle wyglądało tak że klasy 1-3 4-6 i 1-3 g były rozmieszczone w różnych miejscach budynku no a teraz raczej 4-8 jest blisko siebie
Odpisz
6 lipca 2018, 23:10
Maciej Szczęsny? Nie lubię typa
Odpisz
7 lipca 2018, 11:04
@SongMan: Dziwnie gada. Tak sztucznie. No szczerze też go nie lubie
Odpisz
7 lipca 2018, 11:10
@Palauball: Gość jak był piłkarzem to 9 lat grał w Legii. Potem przechodził do Widzewa, Polonii i Wisły, obrażał Legię, a nawet wdał się w bójkę z warszawskim kibicem
Odpisz
7 lipca 2018, 11:35
@SongMan: :/
Odpisz
10 lipca 2018, 16:29
@SongMan: Jedynie za co Go lubię to za opowiadanie w swoim programie na TVP sport, nie mam pojęcia jak nazywa się program, ale jakoś lubię Go słuchać
Odpisz
6 lipca 2018, 22:51
Czemu mam wrażenie, że już gdzieś te twarze widziałem, ale nie wiem do końca skąd?
Odpisz
6 lipca 2018, 22:56
@Znajomy22: rodzina zastępcza?
Odpisz
6 lipca 2018, 23:09
@DiaxNinja: chyba tak
Odpisz
6 lipca 2018, 23:13
@NyanKun: to było pytanie retoryczne
Odpisz