Jak to jest z przeprosinami...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Papierowa szkoła posting
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2023, 00:28
NIGDY
Odpisz
15 marca 2017, 22:02
ZAWSZE
Odpisz
15 maja 2013, 17:06
Tak nie jest, to przynajmniej tak nie jest ze mną :D
Odpisz
15 maja 2013, 18:31
@Assasin00: Bo nie masz dziewczyny? (Tak, wiem, jestem okrutny.
Odpisz
15 maja 2013, 19:48
@Piotr99: Zapewniam cię, nie wszystkie dziewczyny takie są. Może akurat ty miałeś pecha i nie spotkałeś takiej... innej ?
Odpisz
15 maja 2013, 19:58
@foxterier16: Moze akurat miałem pecha i nie spotkałem. Tu należy zakończyć zdanie. xD
Odpisz
15 maja 2013, 20:56
@Piotr99: Ja jestem dziewczyną i mam chłopaka
Odpisz