Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wombat_123

23 listopada 2021, 13:02

Dwudziesta pierwsza

Trzydzieści siedem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar wombat_123

11 lipca 2022, 18:28

@Kiilano: да

Avatar majonez_winiary

12 marca 2025, 18:44

@wombat_123: odkop znów

Avatar surrrfankaUwU

Edytowano - 29 marca 2021, 13:48

wpół do szósmej (nie wiem jak to napisać)

Avatar GigannPlus

3 marca 2020, 19:20

Dwudziesta pierwsza, inaczej nie rozumiem xD

Avatar Desuv

12 lipca 2018, 22:13

dziewięć godzin po dwunastej

Avatar czarekdoge100

10 lipca 2018, 09:17

60 minut po 20

Avatar Patrgos

11 lipca 2018, 12:41

@czarekdoge100: A może 60 minut po 8 wieczorem?

Avatar Michalol222

10 lipca 2018, 16:59

jeeeeeeeeeee memy z civil waaaaar

Avatar FoxyFox

7 lipca 2018, 22:15

Dwudziesta pierwsza wieczorem

Avatar Jarzebina5

10 lipca 2018, 11:39

@FoxyFox: Dziewiąta dwudziesta pierwsza

Avatar PanSowa12

10 lipca 2018, 11:32

Zawsze miałem jakiś defekt do 12 godzinnego systemu. Zdecydowanie wolę 24

Avatar Jarzebina5

10 lipca 2018, 11:38

@PanSowa12: Jedynie kiedy używam 12-godzinnego systemu to przy dziadkach :p

Avatar GalenMarek

10 lipca 2018, 11:30

Zegar 24h i ch*j.

Avatar Ensis

10 lipca 2018, 11:19

Dziewiąta już w nocy czy jeszcze wieczorem?

Avatar InguiTV

10 lipca 2018, 10:57

Dziewiąta

Avatar ZSRRBall

10 lipca 2018, 09:47

Dwudziesta pierwsza forever

Avatar jakubol123

10 lipca 2018, 08:24

Pora śniadania

Avatar piter9797

10 lipca 2018, 08:09

180minut do północy

Avatar Enddzi

8 lipca 2018, 08:20

Ja wolę mówić np. Dziewiąta wieczorem ale jak ktoś tak piszę na msg to mnie krew zalewa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PanSowa12

10 lipca 2018, 14:13

@Pro100WGebe: Nadal nie udowodniłeś tego że to nie jest hipokryzja

Avatar Enddzi

10 lipca 2018, 16:09

@Pro100WGebe: trafiłeś w dziesiątkę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka