A Ty kiedy nauczyłeś się czytać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2021, 11:33
Cooooooooo!!!
Odpisz
5 grudnia 2018, 21:01
3 lata, płynnie. A najlepsze, że poprawiałam później przedszkolanki ;)
Odpisz
9 lipca 2018, 15:35
Który odcinek?
Odpisz
9 lipca 2018, 16:05
@Helhel: Sezon 23 odcinek 7.
Odpisz
9 lipca 2018, 20:43
Dziękuję Szefie
Odpisz
23 sierpnia 2018, 18:32
YESUS MARIA TYLE TYCH SEZONÓW JEST?!
Odpisz
23 sierpnia 2018, 22:57
Jest 30 sezonów i mają tworzyć nowe.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 18:32
Ja w wieku 3 lat i to PŁYNNIE, ale rodzice się kapnęli dopiero jak miałam 4,5 roku. Tak szczerze. A, i jeszcze czytałam dzieciom bajki w przedszkolu. Dzieciom w swoim wieku, w większości kilka miesięcy starszym. Taki lajf.
Odpisz
18 lipca 2018, 23:18
Szczerze nauczyłem się czytać w wieku 4 lat w grudniu
Odpisz
9 lipca 2018, 15:11
U nas druga gimba a i tak niektórzy jeszcze nie potrafią czytać bądź dukają bo ,,dyzlekzja"
Odpisz
9 lipca 2018, 16:35
@Revant42: Ja właśnie mam " Dysleksje" i z swojego doświadczenia wiem że to aż tak nie utrudnia w nauce, możliwe że niektórzy mają mocniejszą... aczkolwiek wiem o tym zaburzeniu bardzo mało
Odpisz
9 lipca 2018, 18:30
@Revant42: Jest różnica pomiędzy czytaniem, a czytaniem na głos :d
Odpisz
16 lipca 2018, 13:28
@papkin1: mówię o osobach, które tłumaczą się dysleksją na KAŻDYM przedmiocie.Tymczasem mam w klasie osobę która faktycznie ma dysleksję ale jest świetna z matmy i stara się nie odstawać od reszty mimo wszystko.Wybacz jeśli poczułeś się urażony.
Odpisz
15 lipca 2018, 10:09
Ja nie umialem czytac do 1 klasy i jak mama sie dowiedziala ze nie umial czytanki przeczytac to mnie tak nauczla ze na pamiec sie jej nauczylem i potem mialem same 6 z czytania
Odpisz
10 lipca 2018, 15:40
3
Odpisz
10 lipca 2018, 14:26
5 ;v;
Odpisz
10 lipca 2018, 05:36
No ja miałem 4-5 lat w zerówce
Odpisz
9 lipca 2018, 12:05
nauczyłem się w wieku 4 lat. bez kitu
Odpisz
9 lipca 2018, 12:54
@adix53: a ja 5;)
Odpisz
9 lipca 2018, 15:45
@SkrzydlataHusaria: to też dobrze. ja jestem w 6 klasie a i tak niektórzy z klasy dukają.
Odpisz
9 lipca 2018, 17:41
@adix53: Słabo, umiałem mówić gdy jeszcze miałem problemy z chodzeniem, a czytania nauczyłem się mając 2,5 roku tak naprawdę :v
Odpisz
9 lipca 2018, 19:50
@Podarty: Ja umiałem jeździć na rowerze w łonie matki.
Odpisz
9 lipca 2018, 20:12
@Podarty: còż, myślałem że mój przypadek jest niewiarygodny.
Odpisz
9 lipca 2018, 16:46
Polecam Simpsonów S25E20
Odpisz
7 lipca 2018, 21:16
Biedny Bart. Chodzić do czwartej klasy i nie umieć czytać, to trzeba mieć pecha.
Odpisz
7 lipca 2018, 21:17
Tak się składa że znam to uczucie ;-;
Odpisz
7 lipca 2018, 21:18
W Afryce mają od zajevania takich ludzi
Odpisz
7 lipca 2018, 21:21
@MrRolan: W Afryce nie ma szkół.
Odpisz
7 lipca 2018, 21:22
Mój kolega tak miał
Odpisz
7 lipca 2018, 21:50
Cooooo ?!
Odpisz
7 lipca 2018, 23:05
W teraz już będzie 3gim w klasie mamy typa który nie imie czytać
Odpisz
7 lipca 2018, 23:06
@TurboSprezarka: umie*
Odpisz
8 lipca 2018, 11:03
@TurboSprezarka: no to beka z typa w takim razie
Odpisz
9 lipca 2018, 12:15
w afryce jakaś szkoła się znajdzie, ale nie jest obowiązkowa, a tym bardziej dostępna dla wszystkich.
Odpisz
9 lipca 2018, 12:31
@gelo1238: Tak ku*wa, 1 na cały kontynent.
Odpisz
9 lipca 2018, 12:32
@baarts: nie przesadzaj
Odpisz
9 lipca 2018, 12:41
@gelo1238: 2 na cały kontynent
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2018, 12:54
@TurboSprezarka: to jak on rozwiązuje np. testy?
Odpisz
9 lipca 2018, 13:07
@SkrzydlataHusaria: Nie rozwiązuje :)
Odpisz
9 lipca 2018, 13:15
@TurboSprezarka: Pytanie! Ten typek kompletnie nie umie czytać, czy jednak coś tam wolno duka pod nosem? Jak to sobie wyobrażam to dość nieprawdopodobne O.o
Odpisz
9 lipca 2018, 14:13
@Kzyeki: Troche "duka" ale to też mało. Nie zna ortografii ani gramatyki i ledwo co przeszedł
Odpisz
9 lipca 2018, 14:15
@TurboSprezarka: To jest jakieś nieporozumienie. Z takimi trudnościami powinien zostać skierowany do szkoły specjalnej. Chyba, że coś ukrywasz i to jest właśnie taka szkoła kek
Odpisz
9 lipca 2018, 14:24
@gelo1238: Myślę że taka patologia zachacza o szkołę specjalną xD
Odpisz